EBOOK Akasha Element

SIĘGNIJ PO PRZEWODNIK I NAUCZ SIĘ SAMODZIELNIE ŁĄCZYĆ Z TWOJĄ KRONIKĄ AKASZY

Jak wejść w Kroniki Akaszy to ebook, który odmieni Twoje życie.

Czy wiesz, że od zawsze jesteś medium,
ale nigdy z tego nie korzystasz?

Pokażę Ci jak łatwo obudzisz w sobie parapsychiczne zdolności.
Termin „wejść w Kroniki Akaszy” oznacza odczytywanie informacji z energetycznej przestrzeni.
Nareszcie odkryjesz swój 6 zmysł i zaczniesz korzystać z niego na codzień!

Przewodnik „Jak wejść w swoje Kroniki Akaszy” poprowadzi Cię krok po kroku w wymiar Twoich energetycznych zapisów.

Rozmowa z Kronikami Akaszy to Twoja wrodzona umiejętność. 
Wystarczy sobie o niej przypomnieć.

Recenzje:​

Przeczytałam cały Twój poradnik jak wchodzić w Kroniki i cieszę się, że dzielisz się tą wiedzą! Od kilku dni codziennie wchodzę w Kroniki i odmieniło to moje postrzeganie świata, jestem o wiele bardziej pozytywna 😃! To jest niesamowite, rzeczy które spisuję będąc tam, versus to, co przychodzi z poziomu umysłu, są kompletnie inne (np. ćwiczenie ze zdjęciem). Gdy porównuję mój tekst z przekazem to aż ciarki mnie przechodzą! W ogóle świetnie napisałaś ten Ebook, naprawdę gratuluję, bo jest w samo sedno!
Gabriela ★ ★ ★ ★ ★
Dziękuję za możliwość zapoznania się z interesującą mnie tematyką… Przedstawiłaś wszystko w bardzo przyjemny sposób… Z serca… a to się czuje… Estetyka wydania jest naprawdę piękna. Dobór zdjęć, zestawienie ich z kolorem i tekstem – piękne. Jestem na początku lektury i już czuję, że będzie to jeden z tych ebooków, które prowokują do zatrzymania się… do spojrzenia głębiej w siebie… Dziękuję 😍
Bożena ★ ★ ★ ★ ★
Długo się zbierałam do odpowiedzi, gdyż chciałam najpierw wszystko dobrze poczuć, sprawdzić. Tak naprawdę to szukałam rozwiązania i odpowiedzi na moje doświadczenia. To budujące wiedzieć, że od zawsze miałam kontakt z Kronikami. Dzięki Twoim wskazówkom zapisuję przychodzące do mnie przekazy od razu, w tym samym momencie. Być może następny etap to będzie otwieranie cudzych Kronik – to jest fascynujące 😃 Dziękuję! ❤️🙏🏼 
Joanna ★ ★ ★ ★ ★
Akasha Element - Przewodnik jak wejść w swoje Kroniki Akaszy

Dzięki Kronikom Akaszy:

 • Przyspieszysz swój rozwój osobisty jak i duchowy
 • Dotrzesz do przyczyn Twoich problemów
 • Dostrzeżesz nowe perspektywy, by uwolnić się od trosk i trudności
 • Zaczniesz przyciągać piękno, miłość i obfitość do swojego życia
 • Nawiążesz ze swoim wnętrzem kontakt na zupełnie innym, głębszym poziomie
 • Nauczysz się ufać swojej intuicji i wewnętrznemu prowadzeniu
 • Przypomnisz sobie, że jesteś kreatorem swojego życia
 • Znajdziesz odwagę, by dokonywać zmian w swojej codzienności
 • Odkryjesz siebie jako nieśmiertelną Świadomość
 • Uświadomisz sobie, że nigdy nie jesteś sam/a i że zawsze masz wsparcie.

Naucz się łączyć z duchowym wymiarem

Jestem wieloletnią konsultantką Kronik. Nie raz słyszę od moich klientów i klientek, jak bardzo chcieliby nauczyć się samodzielnej rozmowy ze swoją Kroniką Akaszy. Lista korzyści z tej umiejętności wręcz nie ma końca. Dzięki niej odkryjesz piękno swojej duszy, obudzisz intuicję i zmienisz swoje życie.

Wiem, że każdy z nas ma prawo dostępu do zapisów swojej duszy. Ta umiejętność jest bowiem wrodzona. Jednak wiem też, że nie każdy ufa sobie na tyle, by uwierzyć w swoje nieograniczone możliwości, w tym bycie medium dla samego siebie. Dlatego też napisałam ten przewodnik.

Przewodnik „Jak wejść w swoje Kroniki Akaszy” zawiera w sobie nie tylko ogrom praktycznych wskazówek i informacji, ale działa również jak kojący balsam, który przypomni Tobie, że jesteś pełną mocy istotą, dla której nic nie jest niemożliwe.

Krok po kroku poprowadzę Cię w kierunku Twoich Przewodników i dostępu do Twojej wewnętrznej wiedzy, która od zawsze jest w Tobie. Wystarczy pozwolić sobie na jej odczuwanie i otworzyć się na to wyjątkowe doświadczenie.

Ebook „Jak wejść w Kroniki Akaszy” to ponad 100 stron praktycznych wskazówek, które pomogą nawiązać Tobie kontakt z Przewodnikami i dowiedzieć się więcej o swojej duszy.

 • Spisany przez konsultantkę Kronik o wieloletnim doświadczeniu
 • Proces jak wejść w swoje zapisy stworzony bez utrudnień i skomplikowanych rytuałów
 • Łączenie się z Twoją Kroniką w zgodzie z Twoją naturą i charakterem 

Długo wyczekiwany Ebook już dostępny

Akasha Element - Ebook jak wejść w swoje Kroniki Akaszy

EBOOK „Jak wejść w swoje Kroniki Akaszy”:

 • Dowiedz się, gdzie jest ukryta Twoja odwieczna wiedza oraz kto pomaga Ci w procesie jej odkrywania
 • Pozbądź się wszelkich wątpliwości związanych z łączeniem się ze swoją Kroniką
 • Odkryj, jaką drogą docierają do Ciebie informacje z Akaszy
 • Przygotuj swoje ciało i umysł na poszerzone odbieranie rzeczywistości
 • Stwórz komfortową przestrzeń, by z łatwością połączyć się z Twoją Kroniką Akaszy

Co jeszcze znajdziesz w Przewodniku?

 • Informacje o przedmiotach pomocniczych, ułatwiających wejście w wymiar Akaszy
 • Proste i szybkie metody podnoszenia wibracji
 • Ćwiczenie koncentracji
 • Wizualizacja scalania energii
 • Modlitwa otwierająca Kroniki Akaszy
 • Ćwiczenia i inspiracje
 • Mnóstwo ciekawostek na temat channelingu
 • Lista przykładowych pytań do Kronik
 • Oprócz modlitwy, aż 4 wizualizacje, by połączyć się ze swoimi zapisami duszy
 • Medytacja poszerzania świadomości 

Ten ebook jest dla Ciebie jeśli:

 • Chcesz nauczyć się wchodzić w swoje Kroniki Akaszy
 • Chcesz poszerzyć swoją świadomość
 • Chcesz odkryć drugą stronę rzeczywistości
 • Chcesz być świadomym kreatorem swojego życia i zmieniać je na lepsze w każdym aspekcie

Ten ebook nie jest dla Ciebie jeśli:

 • Chcesz zrzucić odpowiedzialność za swoje życie
 • Chcesz pozostać w swoich starych przekonaniach
 • Chcesz odczytać swoją przyszłość
 • Oczekujesz samoistnych zmian bez Twojego wysiłku

Przewodnik „Jak wejść W Kroniki Akaszy” to ogrom praktycznych wskazówek. Wszystko opisane w sposób przystępny i niezwykle prosty, dla szybkiego wdrożenia w swoją codzienność, bez zbędnych utrudnień.

PRZEWODNIK „JAK WEJŚĆ
W SWOJE KRONIKI AKASZY”
– PYTANIA I ODPOWIEDZI

AKASHAELEMENT.COM


Grupa wsparcia na Facebooku

Sięgając po przewodnik otrzymujesz dostęp do zamkniętego forum na Facebooku i możliwość kontaktu ze społecznością Akasha Element:

Kupując Przewodnik nie pozostaniesz bez wsparcia. Specjalnie dla Ciebie została stworzona facebookowa grupa Akasha Element – Twoje Kroniki Akaszy, aby wspierać Cię w procesie odkrywania Kronik. Dołącz do tego wyjątkowego forum i poznawaj ludzi o tych samych zainteresowaniach! 

Zadawaj pytania i rozmawiaj bezpośrednio z autorką Ebooka i założycielką Akasha Element!

Twoje poszerzanie świadomości = tworzenie nowej, pięknej rzeczywistości na świecie

Odkrywanie swojej duchowości to wspaniała przygoda, dostępna dla każdego. Każdy z nas ma możliwość komunikacji z innymi wymiarami rzeczywistości, jednak nie każdy z nas o tym pamięta – najwyższa pora sobie o tym przypomnieć i wdrażać nowe perspektywy w życie.

Ucząc się procesu wchodzenia w swoją Kronikę, przyczyniasz się do poszerzania świadomości na całym świecie. 

Otwórz się na tą piękną możliwość, która w Tobie drzemie – poznaj proces łączenia się ze swoją Kroniką Akaszy. To Twój czas. Let the magic happen…

Długo wyczekiwany Ebook już dostępny

Najczęściej zadawane pytania:

Frequently Asked Questions

Dla kogo jest ebook „Jak wejść w swoje Kroniki Akaszy”?

Przewodnik ten jest dla każdej osoby, która pragnie nauczyć się łączyć z duchowym wymiarem rzeczywistości lub też pogłębić swoje umiejętności w tym temacie.

Jest idealny zarówno dla nowicjuszy, po raz pierwszy stykających się z terminem Kronik Akaszy i stawiających pierwsze kroki w tematach duchowych, jak i dla osób, dla których temat jest już znany, a chciałyby rozszerzyć swoją wiedzę i ulepszyć swój proces łączenia się z tym wymiarem.

Dla osób „w temacie”: Jeśli do tej pory, po wielu próbach, lekturach, ćwiczeniach i kursach, nadal masz problemy, by nawiązać kontakt ze swoją Kroniką, sięgnij po Przewodnik Akasha Element, który krok po kroku wyjaśni Tobie, co zmienić lub ulepszyć w Twojej technice.

Dla nowicjuszy: Jeśli chcesz poszerzyć świadomość i poznać technikę, która zmieni Twoje życie na lepsze, sięgnij po ten przewodnik, aby krok po kroku nauczyć się procesu łączenia ze swoimi zapisami duszy i odkryć duchową stronę rzeczywistości.

Co to jest Kronika Akaszy?

Kronika Akaszy to fragment energetyczno-informacyjnego Pola, w którym istniejesz. Pole Akaszy zostało potwierdzone przez fizykę kwantową. W tej przestrzeni zanurzony jest cały widzialny jak i niewidzialny Wszechświat. Twoja własna Kronika Akaszy to informacje o Tobie zapisane w formie energii, zawierające całą esencję mądrości Twojej duszy, od powstania Twojej duszy do teraz, wraz z każdą opcją przyszłości, jaką możesz stworzyć w swoim życiu. Pole Akaszy jest interaktywne – oznacza to, że możesz świadomie się z nim łączyć, aby otrzymywać z niego informacje.

Czy mogę wejść do swojej Kroniki Akaszy?

Oczywiście! Właśnie o tym jest mój Przewodnik! Komunikować się z Polem Akaszy może każdy z nas! Posiadasz wrodzone możliwości wykraczania poza granice fizycznego świata i doświadczania innych rzeczywistości, wystarczy sobie o tym przypomnieć. Dostęp do Akaszy masz cały czas, jednak głównie korzystasz z niego na poziomie podświadomym. Na przykład kiedy śnisz lub jesteś w procesie twórczym, w którym zapominasz o całym świecie – łączysz się z tym Polem, czerpiąc z niego inspirację i wiedzę. Czy nie byłoby pięknie, móc na codzień ŚWIADOMIE z tego korzystać?

Jakie są korzyści wchodzenia w swoje Kroniki Akaszy?

Z Twoich Kronik Akaszy możesz nie tylko czerpać inspirację i wiedzę. Dzięki dostępowi do informacji o Twojej duszy możesz odkrywać swoje niekorzystne wzorce i zmieniać je. Stajesz się świadomy siebie, świadomy swoich wyborów i zaczynasz rozumieć ścieżkę, na jakiej się znajdujesz. Nagle rozpoznajesz inne perspektywy, by móc ulepszać swoje życie. Stajesz się istotą pełną mocy i wiary w siebie, człowiekiem samoświadomym, tworzącym swoje życie, a nie będącym jego ofiarą.

Lista korzyści jest wręcz nieskończona, gdyż uświadamiając sobie swoje nieograniczone możliwości, stajesz się kreatorem swojego życia.

Ebook dostępny już od teraz – znajdziesz go w sklepie Akasha Element

Shopping Cart
Przewiń do góry

Ta strona używa Cookies

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji do czego wykorzystywane są dane zbierane za pomocą plików cookies znajdziesz tutaj.

Aby kontynuować wybierz coś. Też tego nie lubię, ale takie jest prawo :)

Twój wybór został zapisany!

Więcej informacji

Więcej informacji

Aby kontynuować, wybierz jedną z poniższych opcji.

 • Akceptuję cookies:
  Używam Google Analytics do pomiaru informacji o użytkownikach, takich jak przeglądarka, kraj lub czas, jaki użytkownik spędza na mojej stronie. Twój adres IP jest przesyłany anonimowo, połączenie z Google jest szyfrowane.
 • Tylko niezbędne cookies:
  Google Analytics nie zbiera żadnych informacji. Jednak, niezbędne z technicznego punktu widzenia pliki cookies są w dalszym ciągu używane (nawet przed tą wiadomością).

W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia plików cookie na tej stronie: Polityka prywatności.

Wróć