Okładka eBooka "Jak wejść w Kroniki Akaszy"

Czym są Kroniki Akaszy?

Kroniki Akaszy (Akasza, z sanskrytu eter) to pierwotna substancja kosmosu, sieć energetyczno-informacyjna, która nas otacza, przenika, łączy i jest nami samymi. W tym energetycznym polu zapisane są wszystkie informacje, cała doświadczona przeszłość, teraźniejszość jak i wszystkie możliwe potencjały przyszłości. Możesz wyobrazić to sobie jak wielką pajęczynę oplatającą cały Wszechświat.Ta przestrzeń energetyczna jest rodzajem kosmicznej pamięci, która przechowuje dosłownie wszystko: energie materialne jak i niematerialne: wydarzenia, myśli, emocje, uczucia. To fundament i esencja wszelkich rzeczy.Kroniki Akaszy są ponadto przestrzenią inteligentną, która może się z nami komunikować i odpowiadać na nasze pytania. To nie są ezoteryczne wymysły – to udowodniona fizyka, której my, z poziomu naszego aktualnego człowieczeństwa, jeszcze nie rozumiemy. Ale już teraz możemy z niej korzystać.


Twoje Kroniki Akaszy

Twoja własna Kronika Akaszy to esencja zawierająca całą historię Twojej duszy – od momentu jej powstania do teraz, wraz z każdą możliwą opcją przyszłości, jaka może się wydarzyć. Umiejętność odczytywania swojej Kroniki jest poszerzeniem własnej świadomości. Twoje zapisy mogą dostarczyć Ci wskazówek zarówno z praktycznego, jak i duchowego punktu widzenia.

NAUCZ SIĘ CZYTAĆ ZE SWOJEJ KRONIKi AKASZY

Każdy, kto pragnie poznać cel swojego życia, plan swojej duszy oraz porozmawiać z tak zwaną drugą stroną zasłony, bez problemu jest w stanie to zrobić poprzez Kroniki Akaszy. Ta umiejętność jest bezcenna w tych czasach przemian na świecie.

Wszystkie odpowiedzi są w Tobie, teraz tylko wystarczy nauczyć się w nie wsłuchiwać. 

Wiem, że jesteś do tego zdolna/y. 

Informacje z Kronik Akaszy mogą pomóc Ci zmienić Twoją energię i motywację. Poprzez wgląd w Kroniki możesz dopytać się o pochodzenie powtarzających się sytuacji życiowych, lęków lub wzorców przekonań i poprosić o wskazówki, jak możesz je zmienić. Dzięki uświadomieniu sobie prawdziwych źródeł problemów będziesz mógł uzdrowić swoje życie na wielu poziomach i w pełni wykorzystać swój potencjał.

Dzięki Kronikom Akaszy uzyskasz głębsze zrozumienie i poznasz samego siebie, otrzymasz informacje, których Ci brakuje, by ruszyć z miejsca i dokonać zmian w swoim życiu.

Rezultaty możesz zauważyć już w trakcie odczytywania swoich Kronik. Kolejne dni i tygodnie mogą być również mocno transformujące – efekty są bardzo indywidualne, gdyż zależą od Twojej otwartości na otrzymane informacje i od tego czy jesteś gotowa/gotowy zastosować je w praktyce.


Jeśli chcesz samodzielnie łączyć się ze swoją Kroniką Akaszy, sięgnij po mój przewodnik:

Okładka eBooka "Jak wejść w Kroniki Akaszy"

PRZEWODNIK AKASHA ELEMENT


“Jak wejść w swoje Kroniki Akaszy”

Sięgnij po przewodnik i samodzielnie naucz się łączyć ze swoją Kroniką Akaszy.

Kroniki Akaszy mogą pomóc Ci między innymi:

 • Dotrzeć do prawdziwych przyczyn Twoich problemów
 • Uzyskać zrozumienie sytuacji
 • Otworzyć się na nowe rozwiązania Twoich problemów
 • Spojrzeć na siebie z innej perspektywy
 • Zrozumieć dokonywane przez Ciebie wybory
 • Zainspirować się i podążyć nową ścieżką rozwoju
 • Rozwiązać i uzdrowić wewnętrzne i zewnętrzne konflikty
 • Uwolnić się od uzależnień i zbędnych nawyków
 • Zmienić ograniczające Cię przekonania
 • Wyciszyć negatywnie nastawiony umysł i trudne emocje
 • Zmniejszyć bądź usunąć ból fizyczny i emocjonalny
 • Poprawić nastrój i podnieść Twoją osobistą wibrację
 • Odkryć w sobie odwagę do realizacji marzeń i celów
 • Rozwinąć siebie jako człowieka w jedności ego z duszą
 • Otrzymać informacje na temat Twojej duszy i jej esencji
 • Uświadomić sobie, że nigdy nie jesteś sam/a i że zawsze masz wsparcie.
Kobieta Medytacja
Autorka eBooków Akasha Element

Wiedza od certyfikowanej konsultantki:

Jako wieloletnia konsultantka Kronik spisałam dla Ciebie ten przewodnik, który krok po kroku poprowadzi Cię w nauce odczytywania własnych Kronik Akaszy. Zebrałam dla Ciebie najlepsze wskazówki i porady,  które pomogą nawiązać Tobie kontakt z Przewodnikami i dowiedzieć się więcej o swojej duszy.

Ponieważ na bieżąco pogłębiam wiedzę, dzielę się nią również na blogu Akasha Element, abyś mógł z niej czerpać. W przeszłości ukończyłam zaawansowane seminarium „Wejście do Kroniki Akaszy” u Gabrielle Orr („Kroniki Akaszy. Jedyna Prawdziwa Miłość”, „Kroniki Akaszy. Jesteś cudem”). Ukończyłam praktyczny kurs „Akashic Vibe Integrity” u trenerki transformacyjnej, Małgorzaty Kwietniewskiej. Ukończyłam kurs Soul Realignment u Andrrei Hess. Ukończyłam także kurs Theta Healing u Marianny Bartke. Dzięki niemu usystematyzowałam i zdobyłam dodatkową wiedzę i jeszcze bardziej otworzyłam się na ten rodzaj channelingu.

Po kilku latach praktyk zdecydowałam się zrezygnować z prowadzenia odczytów. Rok 2022 wymaga od Ciebie przejęcia odpowiedzialności i nie oddawania swojej mocy w ręce drugiego człowieka. Ten czas już minął. Jeśli nadal nie wierzysz w siebie i w swoje możliwości, jak chcesz tworzyć swoje życie? Nie czekaj i po prostu odważ się – zrób ten pierwszy krok, a Twoja energia się odmieni. Wiem, że potrafisz!

Najczęściej zadawane pytania:

Frequently Asked Questions

Czym są Kroniki Akaszy?

Kroniki Akaszy to wszechobecny eter, esencja przenikająca cały Wszechświat. W tej niematerialnej substancji, jak na winylowej płycie zapisywane jest wszystko od początku istnienia. Każda myśl, każde słowo, każde doświadczenie. Nie bez powodu jest tyle wzmianek m.in. o Księdze Życia, czy o niematerialnej nieskończonej bibliotece, gdzie każdy z nas ma swoją księgę, w której spisane są wszystkie nasze emocje i działania.

Jak wygląda czytanie z Kronik Akaszy?

Podczas odczytu łączysz się z Kronikami Akaszy by otrzymać informacje. Czytanie polega na przetłumaczeniu przez Ciebie wibracji na dźwięk. Odpowiedzi na Twoje pytania przychodzą do Ciebie za pomocą obrazu, słowa, uczucia bądź wiedzy. Jest to forma rozmowy – przyjemnej, otwartej, jak z najlepszym przyjacielem. Rozluźnij się i zaufaj – od Twojej otwartości zależy, ile oraz jakie informacje zostaną z Kronik udostępnione. Mądrość Kronik i ich łagodność ujawnia tyle, na ile jesteś na daną chwilę w stanie objąć świadomością. Więcej o tym, jak wygląda i na czym polega odczyt, przeczytasz tutaj.

Czy każdy może zajrzeć w moje Kroniki?

Bez Twojej wyraźnej zgody nikt nie może uzyskać dostępu do Twoich Kronik. Wykonanie odczytu odbywa się tylko i wyłącznie za Twoim pozwoleniem i prośbą na wejście w obszar Twoich rekordów. Po zamknięciu Twoich Kronik nie ma możliwości ponownego połączenia się z nimi bez uzyskania Twojej ponownej zgody na ich otwarcie.

Czy mamy duszę ?

Tak, każdy z nas posiada duszę. A dokładniej jest nią, gdyż jesteśmy świadomością ubraną w fizyczność. Niezależnie w co wierzymy, bądź też nie wierzymy – jak udowadnia już fizyka kwantowa, wszystko jest energią, wibracją, światłem, a materia jest skutkiem naszego postrzegania i jej zagęszczenia. Niezależnie jaką religię wyznajemy, czy jesteśmy ateistami – jesteśmy świadomością, pochodzącą ze źródła, na które stworzyliśmy setki określeń i wierzeń. Dlatego tak pozbawione sensu są podziały i wrogość do bliźniego, gdyż wszyscy jesteśmy jednym i pochodzimy z jednego. O tym, czym jesteśmy, możesz poczytać tutaj.

Kiedy czytanie Kronik Akaszy nie będzie dla mnie dobrym wyborem?

Odczytywanie Kronik Akaszy nie będzie dla Ciebie dobrą opcją jeśli: chcesz odczytać przyszłość, zaspokoić ciekawość bądź oczekujesz samoistnych zmian bez Twojego wysiłku. W Kronice poszukujemy tylko istotnych informacji – na tym polega mądrość Kronik, by dostosować informacje najbardziej potrzebne do zmiany w Tobie i w Twoim życiu w Tu i Teraz. Kroniki Akaszy nie są magiczną różdżką, na którą można zrzucić odpowiedzialność – twórcą Twojej rzeczywistości jesteś Ty sam.

Jak mogą pomóc Kroniki Akaszy?

Informacje z Kronik służą do poszerzenia Twojej perspektywy i spojrzenia na siebie i swoje doświadczenia z pewnego dystansu – zdrowego dystansu, dzięki któremu dostrzeżesz nowe ścieżki, rozwiązania, wzniesiesz się na poziom akceptacji i zrozumienia siebie jak i innych. Dzięki Kronikom możesz uzyskać jasność, skąd dokładnie biorą się problematyczne sytuacje w Twoim życiu. Sięgają one bowiem do podstaw problemu, do jego najgłębszych przyczyn i nakierowują Cię na jego rozwiązanie. Dzięki odpowiedziom uzyskasz większe zrozumienie bieżącej sytuacji jak i siebie samej/samego. Otrzymasz również wskazówki, co możesz robić już teraz, by zmieniać Twoje życie na lepsze.

Jak przygotować się do czytania z Kronik Akaszy?

Odczytywanie Kronik Akaszy jest duchowym doświadczeniem. Dlatego ważne jest, byś znalazł/a czas i miejsce, gdzie będziesz mieć swój spokój i nikt nie będzie Ci przeszkadzał.

 Przygotuj tematy, które chcesz zadać/poruszyć w trakcie odczytywania swoich Kronik. Możesz pytać dosłownie o wszystko: miłość, zdrowie, pracę, cel swojego życia… Niech Twoja intencja będzie czysta – Kroniki nie odpowiadają na pytania zadane z ciekawości, a na pytania z potrzeby serca.

Czy mogę Cię poznać?

Oczywiście! Z całego serca zapraszam Cię na stronę O mnie, Blog oraz na Facebook. Chętnie podzielę się z Tobą wartościową lekturą, filmem, metodami wspierania siebie bądź kontaktem do ewentualnej dalszej pomocy/ wsparcia/ rozwoju.

Ebook

Zobacz Ebooka
"Jak wejść w Kroniki Akaszy"

Shopping Cart
Scroll to Top