Jak wygląda i na czym polega odczyt z Kronik Akaszy?

odczyt z kroniki akaszy

Odczyt z Kronik Akaszy – te słowa brzmią dla wielu bardzo tajemniczo, egzotycznie, a wręcz zbyt duchowo. Prowadząc tą stronę i dokonując odczytów dla innych, chcę pokazać, że ten temat jest dostępny dla każdego:

Każdy, niezależnie czy miał z tak zwaną duchowością do czynienia, czy też nie, może skorzystać z dobrodziejstwa, jakim jest pozyskiwanie informacji na swój temat, z pola energetycznego zwanym Akaszą. 

Czym jest odczyt z Kronik Akaszy? 

Odczyt z Kronik Akaszy to wchodzenie w świadomy kontakt z energetycznym Polem, w którym zanurzone jest wszystko co istnieje, by otrzymać z niego informacje. 

Czym dokładnie jest to Pole, opisałam tutaj: Pole Akaszy – czym jest i czy można z niego korzystać? 

To wielowymiarowe, niematerialne pole jest interaktywne, może się zatem z nami komunikować. Metaforyczna nazwa „Kroniki Akaszy“ to określenie wycinku/fragmentu tego Pola, energetycznej esencji zawierającej historię konkretnej duszy czy obiektu.

Odczyt z Kronik Akaszy jest obecnie o wiele prostszy niż sto czy dwieście lat temu, ponieważ większość osób stoi w tej chwili na wyższym poziomie wibracyjnym. Wibracje Ziemi stopniowo podnoszą się, zmienia się też grawitacja oraz elektryczne promieniowanie. Odczuwamy ogólne przyspieszenie czasu. Ta energia narasta nieprzerwanie i umożliwia nam coraz wyraźniej dostrzegać zazębianie się rzeczywistości fizycznej i duchowej.

Zmiany te dotykają każdego – aktualnie najbardziej odczuwają je osoby, które są świadome swojej duchowej natury.

Jak łączyć się z Kronikami Akaszy?

Wgląd w zapisy Pola Akaszy można uzyskać dzięki technikom poszerzającym percepcję, jak na przykład medytacja, techniki oddechowe czy tzw. Modlitwa Otwarcia starożytnych Majów, z której korzystają konsultanci na całym świecie. Szczególne zdolności parapsychiczne nie są potrzebne. Kluczem jest tutaj nasza czysta intencja. Ważne jest także wyciszenie swojego umysłu i otwarcie się na przekaz, bez analizowania i oceniania przychodzącej treści przez filtry własnego ego. W odbieraniu przekazu pomaga również umiejętność koncentrowania się/skupienia uwagi oraz utrzymywanie ciała w dobrej kondycji. Te rzeczy są bardzo istotne, by odczyt z Kronik Akaszy był czysty.

Osobiście bardzo pomogło mi oczyszczenie mojego ciała z wszelkich toksyn i metali ciężkich, zmniejszenie ilości spożywanego mięsa (z mięs jem tylko ryby), regularna praktyka jogi oraz wzmocnienie mojego organizmu poprzez zdrową dietę i uzupełnianie witamin i minerałów. To nadal jest tylko małym wycinkiem zmian, jakich dokonałam i nadal dokonuję w swojej codzienności. Staram się po prostu świadomie żyć, świadomie dokonywać zmian i wyborów jak najmniej wpływających negatywnie na Ziemię. To mocno ułatwia mi dostosowywanie się do wyższych częstotliwości.

Ekook "Jak wejść w Kroniki Akaszy"

ROZMOWA Z KRONIKAMI AKASZY TO TWOJA WRODZONA UMIEJĘTNOŚĆ. WYSTARCZY SOBIE O NIEJ PRZYPOMNIEĆ.

Nie wiesz, jak łączyć się ze swoją Kroniką Akaszy? Przewodnik „Jak wejść w swoje Kroniki Akaszy” poprowadzi Cię krok po kroku w wymiar Twoich energetycznych zapisów.

Na czym polega odczyt z Kronik Akaszy? Jak wygląda sesja?

Niesamowite i piękne jest to, że połączenie z Polem Akaszy odbywa się na poziomie DUSZY, a nie ciała fizycznego. Wygląda to w ten sposób, że z Kronik Akaszy otrzymywane są impulsy, wzory energetyczne, zawierające schemat przesłania. Odbierane są one przez duszę i następnie przekazywane są do świadomości. Robiąc odczyt z Kronik Akaszy dla mnie samej czy dla innej osoby, słyszę słowa i widzę obrazy. Czasem odczuwam (wrażenia w ciele) lub po prostu „wiem“. 

W praktyce oznacza to, że ja, jako dokonująca dla Ciebie odczytu z Kronik Akaszy, otwieram się na przychodzące informacje przyjmujące kształt słów, obrazów, myśli i odczuć, które następnie przekazuję Tobie w trakcie rozmowy. Działam dla Ciebie jako tłumacz wibracji na słowa. 

Odczyt z Kronik Akaszy jest formą miłej, przyjacielskiej rozmowy. W trakcie odczytu wyłączona jest jakakolwiek ocena i analiza ze strony mojego umysłu. Nie jest to natomiast stan transu. Jestem w pełni świadoma, skupiona jednak na odbiorze przekazu.

W trakcie rozmowy zalecam robienie notatek – wracając do nich, będziesz mogła/mógł ponownie odczuć i zgłębić treść przekazu. 

Jak czuję się JA w trakcie odczytu?

Po zamknięciu Twoich Kronik dość szybko zaciera się we mnie dokładna treść przekazanych Tobie informacji. Pozostaje we mnie tylko uczucie spokoju i ogólny zarys rozmowy, bez większych szczegółów. Dzieje się tak, gdyż informacje pochodzą „z zewnątrz“. Nie zastanawiam się nad treścią jaką mam Tobie przekazać, gdyż po prostu mówię/staram się ubrać w słowa treść, która przychodzi „na bieżąco“, bez udziału mojego logicznego umysłu. Nie analizuję tej treści, ani nie oceniam. 

Odczytowi z Kroniki Akaszy towarzyszy dobre samopoczucie, mocne skupienie się na odbiorze i pogłębiona samoświadomość. Jestem w stanie czytać maksymalnie przez 1 godzinę. Po odczycie czuję się pozytywnie zmęczona. Mam wrażenie, że moja energia szybuje jeszcze gdzieś wysoko – dlatego ważne jest dla mnie ponowne uziemienie – czyli powrót do fizycznego tu i teraz (powrót do normalnych, fizycznych zajęć, jak napicie się szklanki wody, spacer, itp.).

Jak czujesz się TY w trakcie odczytu?

W trakcie odczytu, jak i po nim, możesz (ale nie musisz, gdyż jest to indywidualne) odczuwać proces uwalniania napięć, wzruszenie, radość, pewność, wewnętrzną siłę, zrozumienie i spokój.

Możesz odczuć potrzebę zatroszczenia się o Twoje ciało i motywację do dokonania pozytywnych zmian w Twoim życiu. 

Odczyt z Kronik Akaszy nie ma absolutnie żadnych skutków ubocznych. W trakcie rozmowy substancja duchowa i fizyczna czytającego jak i osoby, dla której odczytywane są Kroniki, napełniana jest specyficzną energią, która pozytywnie wpływa na strukturę komórkową i molekularną ciała. Dla niektórych ta energia będzie zapewne kwestią wiary – nie jest to jednak istotne.

Istotne są informacje jakie otrzymujesz, a one służą tylko temu, byś tworzył/a dla siebie dobrą codzienność.

Dokonując odczytów, za każdym razem odczuwam wzruszenie, radość i wdzięczność za otrzymany przekaz. Rozumiem coraz mocniej, że wszyscy i wszystko jest ze sobą połączone. Że niedostrzegalne naprawdę istnieje. 

Jeśli czujesz gotowość poznania siebie poprzez Pole Akaszy, sięgnij po Przewodnik, który krok po kroku poprowadzi Cię w tym procesie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ebook

Zobacz Ebooka
"Jak wejść w Kroniki Akaszy"

Shopping Cart
Scroll to Top