Jak pokochać siebie? Jak polubić siebie?

jak pokochać siebie

Jak pokochać siebie? Jak polubić siebie? Mimo, że wydaje nam się, że akceptujemy siebie takimi, jakimi jesteśmy, to czasem i tak zadajemy sobie te pytania. Akceptacja siebie, pokochanie siebie – słowa, rady i porady atakują nas ze wszystkich stron. Gazeta, radio, telewizja, książka, znajoma po super rozwijającym, uświadamiającym kursie…. Cały czas ktoś lub coś daje nam do zrozumienia, że jeszcze nad tyloma rzeczami powinniśmy popracować w sobie, tyle ulepszyć, zmienić, pozbyć się, przetransformować…

Ja sama uganiałam się jeszcze niedawno za lepszą wersją siebie. Taką pod każdym względem. Duchowym, emocjonalnym, fizycznym, umysłowym… Tyle przecież negatywnych emocji w sobie noszę, a przecież trzeba coś z nimi zrobić! Przepracować, uzdrowić – kolejne słowa klucze, które zamiast motywować – zaczęły ciągnąć w dół.

Przyszedł moment, gdy zrozumiałam – jest dobrze. Jest dobrze tak, jak jest. Jeśli słucham głosu serca, podążam za samą sobą – wtedy wiem, że działam najlepiej jak potrafię w danej chwili. Staram się zauważać życie, zauważać doświadczanie, doświadczanie każdej emocji. Wtedy dostrzegam magię życia, niesamowitość istnienia. Magię każdej emocji, nawet tej negatywnej.

Nie jest mi łatwo opisać własnymi słowami, jak to wszystko odczuwam i jak to rozumiem. A dziś bardzo chciałam przekazać to pewnej osobie, wyjątkowej, pięknej duszy, którą czeka właśnie tak zwane “pokochanie siebie”.

Jak pokochać siebie było idealnym pytaniem do zadania w Kronikach Akaszy.

Zwróciłam się zatem do nich o pomoc. Odpowiedzią dzielę się tutaj. Dzielenie się przekazami z moich Kronik było jednym z powodów, by stworzyć tę stronę. Przekazy są pełne piękna, spokoju i oczywistości, o których tak często zapominamy. Jeśli z zapisków z moich Kronik skorzysta chociaż jedna osoba – jest warto, by nimi się dzielić.

Ekook "Jak wejść w Kroniki Akaszy"

ROZMOWA Z KRONIKAMI AKASZY TO TWOJA WRODZONA UMIEJĘTNOŚĆ. WYSTARCZY SOBIE O NIEJ PRZYPOMNIEĆ.

Nie wiesz, jak łączyć się ze swoją Kroniką Akaszy? Przewodnik „Jak wejść w swoje Kroniki Akaszy” poprowadzi Cię krok po kroku w wymiar Twoich energetycznych zapisów.

Jak pokochać siebie? Przekaz z Kronik Akaszy:

Jesteś iskierką życia. To od Ciebie zapala się każda emocja, każde uczucie. One są muzyką Wszechświata. Wszystko, co czujesz w sobie, jest nutą na pięciolinii. Raz dźwięk jest niższy, raz wyższy… Muzyka musi składać się z wielu tonów, dźwięków, by zabrzmiała swoim pięknem. Niech twa pięciolinia będzie bogata w wielorakie nuty – daj im się wydźwięczeć muzyką Twoich uczuć. Zakochaj się w tej piosence. To pieśń Twojego życia.

W jaki sposób docenić piękno pieśni własnego życia?

Życie to rollercoaster. Raz jedziesz w górę, raz w dół. Bez tych zmian nie byłoby zabawy! A wcielona w umysł i ciało właśnie tego chcesz doświadczać. To od Ciebie zależy, w jakim humorze chcesz wsiąść do wagonika. I poprzez łzy możliwy jest śmiech. To jest właśnie piękno człowieka.

2 komentarze do “Jak pokochać siebie? Jak polubić siebie?”

  1. Zastanawiam się nad słowami kluczowymi mojej pieśni.Jak pozbyć się negatywnego myślenia.Wiem ze Znaki przyjdą z Góry
    Czekam i dziękuję.
    Pozdrawiam serdecznie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ebook

Zobacz Ebooka
"Jak wejść w Kroniki Akaszy"

Shopping Cart
Scroll to Top