Po deszczu zawsze wychodzi słońce

Po deszczu zawsze wychodzi słońce

Po deszczu zawsze wychodzi słońce – to dzisiejszy przekaz z Kronik Akaszy dedykowany niesamowicie silnej kobiecie, której przyszło się zmierzyć z lękiem o zdrowie partnera. 

W jej imieniu poprosiłam o wskazówki z Kronik Akaszy. Dzielę się nimi, bowiem każdy z nas potrzebuje pocieszenia i wsparcia w trudnych chwilach w życiu, których jest czasem naprawdę wiele…

Kroniki przypomniały tą oczywistą oczywistość – że przecież po deszczu zawsze wychodzi słońce. 

Przekaz z Kronik Akaszy:

“Doceniaj każdą chwilę. Każdą SEKUNDĘ życia. Jest ono ulotne i delikatne, jak motyl. Urzekające swym pięknem i bogactwem kolorów. Jesteśmy jak te motyle, usiłujące wzlecieć wysoko, spijać słodki nektar naszego życia. Jednak i motyli nie omija deszcz. Ulewa – w waszym przypadku zmartwień i trosk. Skrzydła mokną. Wzbicie się jest niemożliwe. Co robić? 

Przeczekać. Po deszczu ZAWSZE WYCHODZI SŁOŃCE. 

Jedyne co jest potrzebne, to uzbroić się w cierpliwość. Troska o swoje skrzydła. Zaopiekowanie się sobą. Odnalezienie ciepłego, suchego miejsca, które pozwoli nam dojść do siebie. 

Są to serca ludzi nas otaczających. Ciepłych, troskliwych, wspierających. Oni pomogą przetrwać nam ten trudny czas. Gdy wyjdzie słońce, a Ty wyjdziesz z ukrycia, by rozprostować i osuszyć skrzydła – znów wypełnisz się motywacją, by kontynuować swój lot.

Każdy deszcz jest potrzebny – niekoniecznie dostrzeżesz jego konieczność, celowość. Jednakże ten wyższy cel istnieje. Ukryty przed Tobą, jednak przyciągający Cię jak magnes w kierunku rozwoju. 

Bądź cierpliwa i zachowaj w sobie ufność w wyższy cel. Przed Tobą ukryty, jednak duszy dobrze znany. Przyjdzie moment, gdy dostrzeżesz celowość ulew w Twoim życiu. 

Gdyż po ulewie wszystko rozkwita mocniej i piękniej, bogato! Odkryjesz dzięki temu w Twoim ogrodzie życia kwiaty, o których istnieniu nie miałaś pojęcia.

Zachowaj spokój. I ufność w wyższy cel życia.”

1 komentarz do “Po deszczu zawsze wychodzi słońce”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ebook

Zobacz Ebooka
"Jak wejść w Kroniki Akaszy"

Shopping Cart
Scroll to Top