Jeśli nosisz w sobie wątpliwości, czy zdecydować się na przygodę z własną Kroniką Akaszy, zapraszam Cię do zapoznania się z poniższymi opiniami – pomogą Ci lepiej zapoznać się z tym fascynującym procesem i dowiedzieć się o korzyściach, jakie on przynosi. W tym miejscu chcę podziękować każdej osobie, której miałam zaszczyt odczytywać Kroniki Akaszy. Pamiętaj, że to również od Twojego otwarcia i zaufania pochodzi piękno odczytu.


Naprawdę warto korzystać z tego, co “oferują” nam Kroniki Akaszy. Można w końcu zrozumieć swoje życie, powtarzające się problemy, zaakceptować to kim jesteśmy. Jagoda, ja zrozumiałam to za Twoim pośrednictwem w odczycie moich Kronik 🙌
Sylwia ★ ★ ★ ★ ★
Czytając Twojego e-booka miałam wrażenie, że czytam coś niesamowitego, prawdziwego i ważnego. Że to musi być coś przekazanego z innego wymiaru. Dziękuję Ci, że podzieliłaś się tą wiedzą.
Dorota ★ ★ ★ ★ ★
Muszę Ci to napisać 🙈 Jestem dopiero na 19 stronie Twojego ebooka, a już zdążyłam się wzruszyć, uśmiechnąć i nabrać pewności siebie! Nie mogę się doczekać co będzie się działo ze mną jak go skończę 😍 Miałam kiedyś otwierane Kroniki Akaszy, ale nie za dużo wtedy wyniosłam dla siebie, to też był początek mojego rozwoju duchowego, więc pewnie dzisiaj zadałabym inne pytania. Dziękuję że jesteś! I dziękuję za ten ebook ❤️
Weronika ★ ★ ★ ★ ★
eBook jest wspaniały! Mnóstwo informacji napisanych w przystępny i przyjemny sposób, świetnie się go czyta i chętnie do niego wracam. Dodatkowo estetycznie powala na kolana. Dzięki niemu potrafiłam zacząć swoją przygodę z czytaniem Kroniki z czystą radością! Dziękuję! ❤️
Klaudia ★ ★ ★ ★ ★
Moja opinia może wydać się trochę dziwna. Ale. Któregoś dnia w pracy, podczas wykonywania zwykłych czynności, nagle przyszła mi do głowy myśl “Kroniki Akaszy”. Nie miałem pojęcia co te słowa znaczą. Czy wcześniej gdzieś je usłyszałem. Czy może przeczytałem. Nie wiem. Żeby tych słów nie zapomnieć, skorzystałem z wyszukiwarki Google. Wybrałem opcję: “Pokaż obrazy”. Od razu wiedziałem (odczułem), który to obraz. Dla zapamiętania zrobiłem zdjęcie telefonem. Po paru dniach, już w domu, wyświetliłem zdjęcie z telefonu. Jeszcze raz wpisałem słowa “Kroniki Akaszy”. Kliknąłem w to zdjęcie, co do którego miałem przeczucie. W ten sposób trafiłem na Twój Ebook i zrozumiałem. Że to nie ja szukałem kontaktu z moimi opiekunami duchowymi, ale oni ze mną.
Dziękuję z całego serca za twoją pracę i za twój czas, jaki poświęcasz dla ludzi. Wydaję mi się, że jeszcze długa droga przede mną, ale na pewno jestem na właściwej.

Przesyłam energię wdzięczności i miłości 🙏❤️
Tomasz ★ ★ ★ ★ ★
Przeczytałam cały Twój Przewodnik jak wchodzić w Kroniki i
cieszę się, że dzielisz się tą wiedzą! Od kilku dni codziennie wchodzę w Kroniki i odmieniło to moje postrzeganie świata, jestem o wiele bardziej pozytywna! To jest niesamowite, rzeczy które spisuję będąc tam, versus to, co przychodzi z poziomu umysłu, są kompletnie inne (np. ćwiczenie ze zdjęciem). Gdy porównuję mój tekst z przekazem to aż ciarki mnie przechodzą! W ogóle świetnie napisałaś ten Ebook, naprawdę gratuluję, bo jest w samo sedno!
Gabriela ★ ★ ★ ★ ★
Zawsze wierzyłem, że bycie medium jest zarezerowane dla „wybrańców” i szczęściarzów. Rozwojem duchowym interesuję się od wielu lat i temat Kronik Akaszy nie jest mi obcy. Jednak nigdy nie sądziłem, że jestem w stanie obudzić w sobie TAKIE umiejętności! Dzięki za „przypomnienie” o nich.
Paweł ★ ★ ★ ★ ★
Dziękuję za możliwość zapoznania się z interesującą mnie tematyką, jaką jest samodzielne łączenie się z Kronikami. Przedstawiłaś w Przewodniku wszystko w bardzo przyjemny sposób… Z serca… a to się czuje… Estetyka wydania jest naprawdę piękna. Dobór zdjęć, zestawienie ich z kolorem i tekstem – piękne. Jestem na początku lektury i już czuję, że będzie to jeden z tych ebooków, które prowokują do zatrzymania się… do spojrzenia głębiej w siebie.. Dziękuję ❤️
Bożena ★ ★ ★ ★ ★
Ten Przewodnik uświadomił mi, że jestem czymś więcej, niż do tej pory myślałam… Od teraz patrzę na świat inaczej! Codziennie korzystam z Kronik Akaszy i jestem wdzięczna za każdą informację jaką odczytuję… W końcu zaczynam się czuć Panią swojego życia! ❤️
Monika ★ ★ ★ ★ ★
Zakupiłam Twój Przewodnik i długo się zbierałam do odpowiedzi, gdyż chciałam najpierw wszystko dobrze poczuć, sprawdzić. Tak naprawdę to szukałam rozwiązania i odpowiedzi na moje doświadczenia. To budujące wiedzieć, że od zawsze miałam kontakt z Kronikami. Dzięki Twoim wskazówkom zapisuję przychodzące do mnie przekazy od razu, w tym samym momencie. Być może następny etap to będzie otwieranie cudzych Kronik – to jest fascynujące!
Dziękuję! ❤️
Joanna ★ ★ ★ ★ ★
Nawet jeśli jesteś laikiem w duchowości i nigdy nie słyszałeś o Kronikach Akaszy – najwyższa pora to nadrobić. Świat zmienia się z niesamowitą prędkością, więc jeśli chcesz za nim nadążyć – zacznij korzystać ze swojego ukrytego talentu, o którym dowiesz się czytając ten przewodnik!
Mariusz ★ ★ ★ ★ ★
Przede wszystkim dziękuję, dziękuję i dziękuję! Odczyt, mimo wcześniejszego stresu – okazał się być cudownym doświadczeniem, niesamowitym wręcz, jeżeli chodzi o połączenie z moimi Kronikami. Otrzymałam wiele wskazówek, rad i wyjaśnień sytuacji, w których jestem od lat lub dopiero się znalazłam. Pozwolił mi wybić się z pewnych schematów i spojrzeć z perspektywy na swoje czyny. Obrazy przychodzące z moich Kronik były piękne, wyraźne oraz bardzo wymowne. Jagodo, Tobie dziękuję przede wszystkim za klimat rozmowy, który sprawił, że rozluźniłam się już od samego początku. Sporo pracy przede mną, ale otrzymałam dużo odpowiedzi na nurtujące mnie pytania i docelowo – przy wsparciu Jagody zrozumiałam przekaz i dziękuję za ten pstryczek w nos! ? Był mi potrzebny! Bardzo ważne i znaczące wydarzenie. Jeżeli ktokolwiek się zastanawia, co można zmienić przez godzinę – niby nic, ale to co zrobimy po tej godzinie może zmienić wiele….
Anna ★ ★ ★ ★ ★
Odczyt kronik – cudowne doświadczenie. Jak rozmowa z bliskimi, którzy znają cię od lat, wszystko o tobie wiedzą i znają odpowiedzi na dręczące cię pytania. Osoba prowadząca szczera, bliska już od pierwszej chwili kontaktu. Obawiałam się emocji, krytyki, a to było spotkanie pełne miłości. Minął już miesiąc od mojego odczytu. Najbardziej palące dla mnie kwestie nagle zaczęły się układać, bo zrozumiałam, przemyślałam to, co zostało mi przekazane. Polecam gorąco. Kilka spotkań u terapeuty nie dało mi tyle co godzina z Jagodą.
Beata ★ ★ ★ ★ ★
Jagoda ma Dar, jej biżuteria nie jest przypadkowa, a dzięki jej Intencji w tworzeniu odpowiednie kamienie wołają do Ciebie o zaopiekowanie się odpowiednimi aspektami siebie, nie ma przypadków. Do tego bransoletki są przepiękne, wykonane z najwyższą starannością i zaangażowaniem.
Ewelina ★ ★ ★ ★ ★
Polecam każdemu odczyt z Kronik Akaszy. Bardzo się cieszę, że trafiłam na Jagodę 🙂 Jest to cudowna Dusza z niesamowitą energią. Początkowo byłam bardzo zestresowana, ale po kilku minutach rozmowy przyszedł spokój. Sam odczyt to niesamowite doświadczenie, zresztą słowo “niesamowite” kilkakrotnie pojawiało się w trakcie spotkania. Wszystko, co jest zapisane w nas, Jagoda w piękny i zrozumiały sposób przekazuje. Po odczycie czułam się rewelacyjnie, jakbym fruwała nad ziemią. Nawet na drugi dzień uśmiech nie schodził z mojej twarzy. Teraz, gdy mam gorszy dzień, czytam wcześniej zapisane notatki lub odsłuchuję nagrania, i wtedy wracam do siebie, do swojej głębi. Każdemu kto ma wątpliwości powiem tyle, że warto spróbować. Wiele zostaje wyjaśnione, a także jest to ogromna kopalnia wiedzy o nas samych. Jagoda, jeszcze raz dziękuję za Twoje ogromne serce i wsparcie w tej cudownej podróży ❤️
Kinga ★ ★ ★ ★ ★
Jagoda jest ciepłą, serdeczną osobą, bardzo profesjonalnie podchodzi do sesji odczytu kronik, służy pomocą i odpowiada na każde nurtujące cię pytanie, czy to przed czy po sesji. Sam odczyt przebiegał w bardzo fajnej, miłej atmosferze, towarzyszyły mi ciekawe emocje w tej mojej podróży w przeszłość i w głąb siebie samego. Polecam tą ekscytującą przygodę.
Marcin ★ ★ ★ ★ ★
Od jakiegoś czasu czułam się mniej lub bardziej zagubiona… Wiadomo, jak każdy z nas, mam swoją historię, która rzutuje na moje życie dorosłe. Generalnie po 40stce zaczęłam panicznie się bać, że tracę cenne chwile, że nie potrafię podjąć decyzji, że życie ucieka, itp… Miałam do podjęcia ważną dla mnie decyzję, gdzie zamieszkać, luksusowy problem ;), ale decyzja trudna… Wykańczająca mnie sytuacja… O Kronikach Akaszy i odczytach opowiedziała mi moja serdeczna koleżanka. Poczytałam na ten temat i postanowiłam umówić się na odczyt. Czułam, że odczyt to ma być czas spokoju, sprzątnęłam i wywietrzyłam mieszkanie – mam spotkanie w końcu :). Wywietrzyłam też głowę – poszłam na spokojny spacer, wróciłam do domu, zapaliłam świeczkę, aby było miło i nastrojowo i zadzwoniłam do Jagody. Byłam mile zaskoczona, że odczyt to była bardziej rozmowa, serdeczna, ciepła. Czułam się naprawdę spokojnie. Mogłam pytać o wszystko (miałam przygotowane pytania, ale też nasuwały mi się nowe, wynikające z rozmowy). Czułam się spokojnie i dobrze. Po odczycie myślę, że zaczęłam bardziej ufać sobie (z tym miałam ogromny problem wcześniej). I stała się rzecz magiczna – decyzję gdzie mam mieszkać na czas obecny podjęłam w pełni spokojna, a co najważniejsze, decyzja popłynęła z serca i nie było blokującego strachu czy dobrze robię. Dla mnie to coś wspaniałego. Codziennie czuję wdzięczność za to co mam, no i za znalezienie swego miejsca do życia. Patrzę z nadzieją i spokojem w przyszłość. Dziękuję Jagodo za pomoc.
Kasia ★ ★ ★ ★ ★
Kochana Jagodo, dziękuję Ci z całego serca. Jesteś niesamowita, wszystko co do joty powiedziałaś, to była prawda. Mówiłaś o rzeczach, o których wiedziałam, czułam, a nawet nigdy się z nikim nie podzieliłam. Świadomości, z którymi się łączyłyśmy, potwierdziły mi, jak piękny, pełen śmiechu jest tamten drugi świat. Nigdy nic tak pięknego i wzruszającego nie słyszałam jak słowa, które wypowiadałaś. Już jestem spokojna i ufna. Dziękuję Ci, ściskam mocno i do usłyszenia w przyszłości ❤️
Gabriela ★ ★ ★ ★ ★
Odczyt Kronik to bardzo niezwykłe i wzruszające doświadczenie, które polecam każdej osobie poszukującej odpowiedzi na nurtujące pytania pochodzące z głębi serca. Jagoda jest przesympatyczną, ciepłą osobą, od której bije spokój, miłość i zrozumienie, a jej głos dosłownie koi i przywołuje wewnętrzną harmonię. Jestem wdzięczna, że trafiłam właśnie do Niej. Dzięki odczytowi odzyskałam życiową równowagę, którą przepełnia teraz ogromna wdzięczność, otwartość, akceptacja i pozytywne myślenie ❤️ Czuję, że ciągle otwieram się na nowe i że zaczęłam patrzeć z wdzięcznością na przeszłość, jednocześnie zastanawiając się, co moja dusza jeszcze zaplanowała na przyszłość. Kochana Jagodo, dziękuję za Twój czas i piękne serce ❤️
Sylwia ★ ★ ★ ★ ★
Jestem bardzo wdzięczna Jagodzie za to, że dzięki niej mogłam doświadczyć połączenia ze swoją Kroniką. Z Jagody emanuje dobra energia, przyjaźń i chęć niesienia pomocy. Sesja dała mi dużo siły i zrozumienia co jest mi w tym momencie życia bardzo potrzebne. Niesamowicie się cieszę, że podjęłam taką decyzję. Od 1 minuty połączenia z Kroniką zaczęły wylewać się ze mnie nagromadzone emocje, w zasadzie cały czas płakałam. Po wszystkim odczułam i nadal odczuwam ulgę i czuję się dużo lepiej psychicznie i emocjonalnie. To doświadczenie jest bardzo wzbogacające i serdecznie polecam je każdemu. Dzięki Jagoda ❤️
Natalia ★ ★ ★ ★ ★
Jagoda, pięknie dziękuję za cudowny odczyt, troskliwe prowadzenie i przyjacielską atmosferę. 🙂 Przyniósł mi bardzo dużą pociechę, dodał energii i zmotywował do pracy. Cudowne doświadczenie, polecam wszystkim, by z miłością spojrzeć na siebie i na całe życie. Wspaniałe!
Agnieszka ★ ★ ★ ★ ★
Chciałam bardzo podziękować za Twoją analizę, kryształ totalnie mnie zaskoczył! Zakup analizy to była pewna forma zadbania o siebie, bardzo udana i za którą jestem mega wdzięczna. Wysyłam więc moc pozytywnej energii do Ciebie!
Małgorzata ★ ★ ★ ★ ★
Mimo, że miałam wiele obaw dotyczących odczytu, to wszystko zostało dokładnie wyjaśnione przez Jagodę i moje wątpliwości zostały szybko rozwiane. Odczyt sam w sobie wygenerował we mnie tylko i wyłącznie pozytywne emocje. Wpłynął znacząco na to, jak zaczęłam postrzegać rzeczywistość, a rady, które uzyskałam, były bardzo pomocne. Polecam odczyt każdemu, komu wydaje się być w sytuacji bez wyjścia lub po prostu chce zajrzeć bardziej w głąb siebie. Jest to niezwykle delikatne i piękne przeżycie. Jagoda jest zdecydowanie świetna w tym co robi i odpowiednio dba o miłą, przyjazną atmosferę. Dziękuję za możliwość odkrywania siebie pod innym kątem. Nie mogę się doczekać kolejnego odczytu.
Weronika ★ ★ ★ ★ ★
Chciałabym powiedzieć wielkie DZIĘKUJĘ, Jagodo! Dzięki czytaniu kronik zrozumiałam tak mocno zawiłe tematy w moim sercu. Balast mojego życia okazał się dużym zasobem, który odpowiednio zarządzany sprawia, że jestem wartościowa. Dodatkowo, po wielu latach nie jeżdżenia samochodem, dwa dni po odczytaniu kronik wsiadłam do auta i jeżdżę. ZROZUMIAŁAM skąd jest mój strach i co mogę zrobić, by poczuć się bezpiecznie!
Wstrzymałam się z tą opinią równy miesiąc od spotkania, by nie była ona emocjonalna, pisana gorąco po rozmowie. Przez miesiąc odczułam poprawę mojego życia. Oczywiście zadziało się to po zastosowaniu się do wskazówek, które dostałam. Jestem Ci bardzo wdzięczna, DZIĘKUJĘ!
Zuzanna ★ ★ ★ ★ ★
Odczyt Kroniki Akaszy to fascynująca podróż w głąb samej siebie, która daje nam klucz do lepszego postrzegania nas samych, porzucenia starych schematów i zrozumienia tego, że naprawdę jesteśmy wartościowi. Jagoda przeprowadza nas przez ten proces z wielkim sercem i ogromnym wsparciem. Jest niesamowita w tym co robi, w trakcie odczytu jest w pełni oddana i skupiona właśnie na Twojej osobie. To było cudowne przeżycie i doświadczenie. Dziękuję Ci Jagodo za wszystkie wyjaśnienia, wskazówki i za to, z jaką troską poprowadziłaś mój odczyt!
Magda ★ ★ ★ ★ ★
Hej Jagoda, jeszcze raz wielkie dzięki, znowu z ogromnym zaangażowaniem wsparłaś mnie w tym pięknym, acz niełatwym procesie. Jeśli to nie misja, to piękny dar wraz z otwartym sercem, naprawdę pomagasz ❣️Jest mi dobrze, spokojnie i błogo. Dziękuję pięknie jeszcze raz ❤️
Kamila ★ ★ ★ ★ ★
To było niezwykłe spotkanie, a moje emocje i wrażenia po odczycie czuję w codziennym życiu i wiele się dzieje. Pomimo, że to drobiazgi, ale je zauważam i cieszę się, bo już wiem, że się spełniłam, a teraz mogę podążać do przerobienia swoich spraw w tym życiu. Bardzo, bardzo dziękuję Jagodzie, która mnie przeniosła w cudowną przestrzeń i zaopiekowała się do głębi w ciepły, miły, pełen miłości klimat Akaszy. Polecam i zachęcam.
Bogna ★ ★ ★ ★ ★
Dziękuję ślicznie za niesamowity odczyt ? Dostałam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie od dawna pytania, nie tylko osobiste, ale też związane z globalną sytuacją, która dzieje się aktualnie na świecie. Jagoda jest cudowna! Polecam z całego serca.
Monika ★ ★ ★ ★ ★
Minęło ponad 5 miesięcy, a ja nadal czuję pozytywne skutki otwarcia kronik, często wracam do notatek, gdy zaczynam się gubić. I jak mam możliwość – jeszcze raz ogromnie dziękuję :*
Anna ★ ★ ★ ★ ★
Zwróciłam się do Jagody z prośbą o sesję Kronik Akaszy. Bardzo tego potrzebowałam i nie żałuję, że podjęłam taką decyzję. Nigdy wcześniej nie prosiłam nikogo o taką pomoc i mimo, że czytałam książki o Kronikach Akaszy, to wciąż niewiele wiedziałam, ale w sercu czułam, że to bardzo dobra decyzja. Jagoda to wspaniała osoba i bardzo się cieszę, że życie postawiło właśnie ją na mojej ścieżce. Jest niezwykle profesjonalna w tym co robi. Jest najwłaściwszą osobą na tym miejscu, do odczytywania Kronik Akaszy. To, jak bardzo mi pomogła zrozumieć pewne sprawy, tego nie da się opisać żadnymi słowami. Dlatego też ci, co niewiele wiedzą o Kronikach ale pragną skorzystać z tej wiedzy i sesji, jaką oferuje Jagoda – to nawet niech się nie zastanawia nikt, bo z całego serca polecam. Kto ma jeszcze wątpliwości, czy skorzystać z odczytu – nie miejcie żadnych wątpliwości czy rozterek, Jagoda Wam pomoże, tak jak mi pomogła w piękny sposób. Wspaniale odczytuje Kroniki Akaszy, uspokaja tym samym serce osoby potrzebującej tych odczytów. Moje serce jest już o wiele spokojniejsze. Mam rozjaśnioną sytuację, odpowiedzi na pytania, wszystko pokrywa się z moim życiem, odczuwaniem, itp. Była sprawa o jakiej nie mówiłam, a Jagoda ją odczytała z Kronik Akaszy. Sprawiło to, że bardzo się wzruszyłam, szczerze, całym sercem byłam poruszona, niezwykle pozytywnie. Odczyt był niezwykłym wydarzeniem w moim życiu, nigdy tego nie zapomnę. To było tak autentyczne, prawdziwe, dobre! Skorzystam jeszcze nie raz z pomocy Jagody i polecam każdemu, kto jeszcze nie zdecydował się na odczyt z różnych przyczyn, a czuje, że tego pragnie. Nie obawiaj się, poczujesz szczęście, jak ja! Pozdrawiam. 
Aneta ★ ★ ★ ★ ★
Przed spotkaniem z Jagodą trochę czytałam, jak się przygotować. Mały stresik również mi towarzyszył. Jagoda spowodowała, że wszelkie obawy zniknęły, a nasze spotkanie zaliczam do najwspanialszej przygody do środka samej siebie… To jakbym szła na spotkanie i poznanie właśnie siebie. Piękny czas, pełen szczęścia i wielu wzruszeń.
Ilona ★ ★ ★ ★ ★
Jagoda to cudowna, ciepła osoba i w pełni zaangażowana w to co robi. Atmosfera w trakcie odczytu jest niezwykle przyjazna i naprawdę można czuć się całkowicie bezpiecznie. Najważniejsze jednak jest to, że przekaz jest jasny, ponieważ rezonuje z naszym wnętrzem. Każda wrażliwa osoba będzie czuła, że przekazywane jej informacje dotyczą właśnie jej samej. Dla mnie osobiście było to bardzo oczyszczające i wzmacniające doświadczenie, dzięki któremu rozumiem, dlaczego jest w moim życiu tak jak jest i co mogę zrobić, żeby nakierować moje życie na właściwe tory. Jagodo, z całego serca dziękuję Ci za nasze spotkanie!
Edyta ★ ★ ★ ★ ★
Spotkanie z Jagodą to nie tylko inwestycja w siebie, ale także komfort pracy z profesjonalistą. Krótki przewodnik wysłany przed spotkaniem bardzo pomaga w przygotowaniu, ale także daje poczucie bezpieczeństwa, że jesteśmy w dobrych rękach. Polecam zwłaszcza osobom, które czują się zblokowane w pracy twórczej. Ostatecznie jest to spotkanie ze sobą i dotarcie do najszczelniej zamkniętych zakamarków siebie. W otwarciu ich pomaga właśnie odczyt Kronik przy asyście Jagody.
Marta ★ ★ ★ ★ ★
Są rzeczy, które gdzieś podskórnie czujemy, ale wychowanie w więzach systemów sprawia, że odpychamy je jakby były niemożliwe. Jagoda pozwala dotrzeć do prawdy o nas samych, przypomina kim naprawdę jesteśmy i pokazuje, że życie to plac zabaw, na którym sami wybieramy huśtawkę ? Energia nie zna barier odległości. Informacje jakie dostałam podczas odczytu były dogłębnie moje, były uwalniające i zaskakiwały trafnością. Dziękuję Ci Jagoda.
Agnieszka ★ ★ ★ ★ ★
Jagoda jest bardzo utalentowaną osobą, dzięki której otrzymałem trafny i przenikliwy przekaz. Ma w sobie dużo entuzjazmu, empatii i energii, dzięki którym inspiruje i motywuje do działania. Podobała mi się naturalność i świeżość z jaką przebiegała interakcja.
Jagoda, dziękuję Ci, bardzo mi pomogłaś.
Maciej ★ ★ ★ ★ ★
Dziękuję za mój odczyt Jagodo. Dzięki Tobie mam jaśniejsze spojrzenie na swoje życie i na błędy, które do tej pory, zupełnie niepotrzebnie, popełniałam. Przekaz, który otrzymałam, otworzył oczy mojej duszy, a uczucia, które mi towarzyszyły i które chcę zatrzymać przy sobie, nie jestem w stanie opisać słowami. Jest to coś niesamowicie pięknego i uspokajającego.
Polecę Cię każdemu z czystym sercem i sumieniem, kto szuka swojej ścieżki życia, aby móc iść przez nią w harmonii i zgodzie ze sobą ❤❤❤
Joanna ★ ★ ★ ★ ★
Zwariowany świat ciągle chce, żebyśmy byli szybciej.. Teraz.. Wczoraj..
Jagoda ze swoją delikatną, wręcz eteryczną, osobowością pozwala wejść w ten slow live, tu i teraz i dowiedzieć się o sobie tego, co jest najważniejsze.
Czytanie Kronik Akaszy jest pięknym, emocjonalnym przeżyciem, które zmienia Twój Świat ❤️.
Jagoda daje możliwość, w całym spektrum duchowych odczuć, dowiedzieć się tego, co dla Ciebie najważniejsze. Pyta Mistrzów, dopytuje, wspiera! Czuć serce chętne do pomocy i nieprzeciętny intelekt, który pomaga zrozumieć… Z wdzięcznością i miłością, dziękuję ❣️
Kamila ★ ★ ★ ★ ★
Od kiedy pamiętam, słyszałam o temacie Kronik Akaszy, ale nigdy nie miałam okazji i nie znałam nikogo, kto mógłby mi pomóc w czytaniu mojej księgi. Jagoda to wspaniała osoba, która poprowadziła mnie w cudowny świat, wszystko odbywało się w magicznej atmosferze, była to pouczająca i pełna wzruszeń lekcja. Przekazano mi bardzo wiele potrzebnych wskazówek i sugestii. Myślę, że nie ma lepszego sposobu na poznanie siebie.
Ania ★ ★ ★ ★ ★
Hej Jagoda, jeszcze raz bardzo Ci dziękuję za wspaniały odczyt. Było to cudowne doświadczenie. Dużo lepiej się teraz czuję i mam więcej wiary, choć mam sporo pracy nad sobą jeszcze. Jesteś bardzo fajną osobą i miało to ogromne znaczenie podczas odczytu. Odsłuchuję sobie nagranie co kilka dni. Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję i dziękuję, że też jesteś dla mnie w każdej chwili. Pozdrawiam Cię serdecznie i do usłyszenia!
Justyna ★ ★ ★ ★ ★
Jagoda to cudowna, ciepła i pełna troski osoba. W trakcie odczytu z Kronik Akaszy przepływały przeze mnie z ogromną intensywnością fale uczuć i emocji, ale jednocześnie miałam świadomość, że dzieje się to dla mnie i we mnie. Na zewnątrz odczuwałam spokój oraz to, że otula mnie bezwarunkowa miłość i opieka. To co zostało mi pokazane pozwoli mi lepiej rozumieć, że to co dzieje się wokół mnie jest tylko odzwierciedleniem mojego wnętrza. Jednak udzielone podpowiedzi i przekazane informacje powodują pewność, że sobie poradzę, bo już wiem skąd pochodzą moje emocje i jak się mam o siebie zatroszczyć. Po odczycie tylko spokój, zrozumienie i ogromna wdzięczność za to co zobaczyłam, usłyszałam i poczułam. Jagoda to piękna Dusza z ogromnym darem, który może ofiarować tym, którzy zechcą i są gotowi przyjąć.
Tego czego się doświadcza w czasie odczytu nie da się opisać… To można tylko poczuć… Dlatego polecam z całego serca. ❤️
Beata ★ ★ ★ ★ ★
Sesja z Jagodą to było cudowne i głębokie przeżycie, piękna podróż w głąb siebie, pełna kolorów i bezwarunkowej miłości. Jagoda okazała się niesamowicie intuicyjną, ciepłą i świadomą osobą, która pozwoliła mi zajrzeć do najpiękniejszych zakątków mojej duszy. Była w każdym momencie przy mnie, pozwalając mi odkrywać prawdziwe pragnienia mojej duszy i dając bezcenne wskazówki jak je realizować w życiu. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą pogłębiać świadomość o sobie samym. Dziękuję bardzo Jagodo za wspaniałą sesję. ❤️
Agnieszka ★ ★ ★ ★ ★
Sesja była głębokim przeżyciem, codziennie wracam do tego co usłyszałam. Informacje, jakie otrzymałam, były bardzo osobliwe, zaskakujące przekazy, które dla mnie były jasne (np. tekst z wierszyka, jaki otrzymałam na kartce w dzieciństwie, postać z bajki, którą kiedyś bardzo lubiłam). Wszystko, co usłyszałam, było tym, co głęboko czułam, a nie pozwalałam sobie dostrzec, a w zawirowaniach życia tylko się gubiłam… oddalając się od swojego „ja”. Jeszcze raz dziękuję.Tego czego się doświadcza w czasie odczytu nie da się opisać… To można tylko poczuć… Dlatego polecam z całego serca. ❤️
Paulina ★ ★ ★ ★ ★
Byłam w świetle i radości TU NA ZIEMI ?, ale pozwoliłam, żeby strach i poczucie winy zepchnęły mnie do „piwnicy” ?. Dzięki Jagodzie znalazłam drogę powrotną do domu, bo nie wystarczy umieć czytać w Kronikach Akaszy, żeby pomóc drugiej osobie – trzeba samemu być Światłem, a taka właśnie jest Jagoda ☀️. Dziękuję ❤️
Małgośka ★ ★ ★ ★ ★
Rozpoczynamy od kontaktu z Jagodą, celem ustalenia terminu odczytu. Komunikacja przebiega sprawnie. Sesja otwarcia Kronik Akaszy poprzedzona jest wskazówkami technicznymi, które są dość pomocne. Prowadząca służy radą oraz udziela wsparcia mentalnego, co jest istotne dla osób odczuwających stres. Miły ton głosu, odpowiedni dobór słów i nerwy zostają ukojone. Sedno odczytu pozostawię dla siebie, z oczywistych względów. Natomiast ogólne wrażenie wyrazić mogę za pomocą słów: serdeczność, spokój, ukojenie, zaufanie. Czas trwania: trochę ponad godzinę. Zdążyłam zadać wszystkie pytania, które przygotowałam sobie wcześniej, jak również zanotowałam w zeszycie interesujące mnie treści.
Dzięki raz jeszcze, to było miłe doświadczenie!
Agnieszka ★ ★ ★ ★ ★
Czasem aby pójść dalej w rozwoju swej świadomości potrzebujesz informacji. Informację na temat swojej przeszłości, teraźniejszości i potencjału na przyszłość odnajdziesz w Kronikach Akaszy. W tym celu potrzebujesz osoby, która pomoże Tobie odnaleźć się w tym Kosmicznym Umyśle. Taką osobą jest Jagoda. Polecam doświadczenie jakim jest otwarcie własnych Kronik Akaszy. Odczyt jest niebywale inspirujący i dodający skrzydeł. Przyjemnego malowania życia.
Z miłością.
Daga ★ ★ ★ ★ ★
Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, jak przebiega cały proces tworzenia bransoletki… ☺️ Jagoda, bardzo miła, uprzejma, kobieta z ogromnym sercem i pozytywną energią, którą czuć na odległość… Bransoletka jest niesamowita… Ile ciepła i radości oraz zaufania czułam podczas otwierania przesyłki! Do tego list z fragmentem odczytu z Kronik Akaszy… – coś niesamowitego. Nie da się tego opisać -warto samemu to poczuć. Serdecznie polecam ❤️ Dzięki raz jeszcze, to było miłe doświadczenie!
Angelika ★ ★ ★ ★ ★
Jagoda to wspaniała, ciepła, pełna miłości i empatii duszyczka. Odczytem, który dla mnie zrobiła, nadała barw mojemu życiu. Odczyt był dla mnie wspaniałą przygodą, która dała mi ogromną ilość informacji, dzięki którym spojrzałam na swoje obecne życie z zupełnie innej perspektywy. Po odczycie czuję się dużo lepiej, wiem co mam robić, mam więcej radości w sobie i miłości! Polecam.
Joanna ★ ★ ★ ★ ★
Bardzo Ci dziękuję Jagodo. Dzięki Tobie zajrzałam za tą kurtynę. Przekaz dał mi piękny obraz kim jestem i co jest dla mnie najważniejsze na dany moment. Dzięki Tobie odkryłam piękno swojej istoty w szerszym wymiarze. Dziękuję z serca i pozdrawiam.
Beata ★ ★ ★ ★ ★
Biżuteria, bransoletka! Mam, wreszcie mam, jest taka, jaką zawsze chciałam mieć! Jestem szczęśliwa i wdzięczna Tobie Kochana za To Cudo! Będzie dla mnie moim amuletem. Niesamowita! Jestem ZACHWYCONA! Dziękuję pięknie za Twoją pracę pełną Miłości i Radości. Dziękuję za przekaz od Moich Mistrzów Kronik Akaszy! Życzę Tobie wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze. Myślę, że skorzystam w przyszłości z Twoich usług Jagodo! ❤️
Krystyna ★ ★ ★ ★ ★
Dziękuję za piękny, kojący moją duszę (na kilka godzin a może i dni) odczyt. Doskonały, skierowany do mnie cudowny przekaz!
Jola ★ ★ ★ ★ ★
Serdecznie dziękuję za poświęcony czas i owocną sesję. Trafne uwagi, otwartość i wskazówki. Polecam z całego serca.
Beata ★ ★ ★ ★ ★
Podobno w życiu nie ma przypadków, mamy wpływ na wszystko co się wydarzy; nie ma też przypadkowych spotkań. Dlatego na post Jagody trafiłam we właściwym czasie i miejscu – tak właśnie miało sie zdarzyć. (…) Jagoda zajrzała do mojej duszy poprzez odczyty z Kronik Akaszy i uświadomiła mi, że czuję i wiem o wiele więcej, niż mi się wydaje. Przekonała, że moje życie jest w moich rękach i kreuję swoją rzeczywistość poprzez pragnienia i wyobrażenia. Wszystko jest możliwe, jeżeli kierujemy się sercem i miłością.
Monika ★ ★ ★ ★ ★
Niesamowita podróż własna z Jagodą. Czułam, że jestem częścią procesu tworzenia bransoletki. Każdy etap był dla mnie wzruszający. Wspaniała obsługa i świetna wiedza pragmatyczna jak i duchowa w temacie kamieni. Każdy zasługuje na podarowanie sobie takiego prezentu! Dziękuję z serca, Jagoda. Poczułam się wyjątkowa. Bransoletka piękna ♥️
Ania ★ ★ ★ ★ ★
Bardzo pomocne sesje w zakresie zrozumienia wyższych zależności naszych relacji międzyludzkich w drodze do spełniania celów duszy. Serdecznie polecam.
Agata ★ ★ ★ ★ ★
Było super, dziękuję Jagoda, polecam z całego serca
Sebastian ★ ★ ★ ★ ★
Cieszę się, że Jagoda utworzyła stronę, na której dzieli się swoją wiedzą o podróżach w Kroniki Akaszy. Spotkałyśmy się, gdy wyraziłam prośbę do Wszechświata, że chciałabym spotkać kogoś z taką wiedzą. Realizacja natychmiastowa, więc to nie przypadek ❤️. Wielu emocji doznałam gdy wyruszyłyśmy we wspólną podróż. (…) Jagoda wspaniałe tłumaczy i jej wskazówki są ogromną pomocą w dążeniu do realizacji marzeń. Polecam wszystkim spotkania i odczyty Kronik z tak wspaniałą istotą, jaką jest Jagoda. Dostarczają naprawdę wspaniałych emocji ❤️.
Renata ★ ★ ★ ★ ★
Odczytanie Akaszy z Jagoda bylo bardzo przyjemne, informujace, detaliczne.
Polecam i dziękuję.
Iwona ★ ★ ★ ★ ★
Jagoda jest bardzo miłą oraz bardzo ciepłą osobą. Czytanie Kronik Akaszy było bardzo cudownym przeżyciem, które również z całego serca polecam i Tobie.
Joanna ★ ★ ★ ★ ★
Bardzo łagodna osobowość i odczyt przekazany z miłością i spokojem. Bardzo polecam.
Katie ★ ★ ★ ★ ★
Jagoda jest moją siostrą i jestem pierwszą z bliskich jej osób, którym odczytywała Kroniki. Myślę, że obie obawiałyśmy się faktu, że odczyty z Kroniki mogą mieszać się z radami starszej siostry, lecz tak silny odczyt który dostała, myślę że zszokował nas obie. Odpowiedzi na pytania, które dostałam, które zgadzały się w 100% co do mojego stanu świadomości, nie mogły być od niej, iż wiedzę tę posiadałam tylko ja sama. Miłość i spokój którą czułam podczas rozmowy z nią była czymś pięknym, pomimo moich obaw że bajzel w moim życiu ukaże się w moich Kronikach. Teraz rozumiem, że cały ten bajzel jest po coś i wcale nie jest niczym złym. ? Dziękuję Ci że jesteś i dziękuję za pomoc. Kocham Cię.
Dagna ★ ★ ★ ★ ★
Anioł, który pomógł pewnemu kwiatuszkowi z pąka w cud się rozwinąć… przypadek czy los – czy to ważne? Cudne połączenie pomiędzy nami i naszymi Kronikami.
Bonnie ★ ★ ★ ★ ★
Jagodę poznałam przez „przypadek”, chociaż przypadków tak naprawdę nie ma. Wierzę, że pole/Bóg przysłał ją do mnie, bym mogła spojrzeć w głąb siebie. W czasie odczytu miałam wrażenie, że ją znam od lat, a to było nasze pierwsze spotkanie. (…) Jagoda to ciepła osoba, z którą łatwo nawiązać kontakt. Jeżeli jesteś na etapie swojego życia i masz dużo pytań do nauczycieli, to z całego serca polecam Jagodę . Dzięki niej dostałam odpowiedzi na pytania, które mnie nurtowały Jeżeli też przez przypadek znalazłaś/znalazłeś Jagodę to zaufaj i nawiąż z nią kontakt.
Stella ★ ★ ★ ★ ★
Znajdziesz tu praktyczne, wartościowe i konkretne rzeczy, bardzo pomocne do wzrostu świadomości . Polecam.
Damian ★ ★ ★ ★ ★
Pogodne usposobienie i prawda przekazana z miłością.
Jolanta ★ ★ ★ ★ ★

akashaelement

Prześlij opinię:    Ebook

    Zobacz Ebooka
    "Jak wejść w Kroniki Akaszy"

    Shopping Cart
    Scroll to Top