Odpowiedzi z Kronik Akaszy – jak pomagają i wyglądają?

odpowiedzi z kronik kaszy

Odpowiedzi z Kronik Akaszy, które uzyskujemy w trakcie odczytu, są dla każdej osoby indywidualne. Wchodząc w rozmowę nigdy nie wiem, jakie informacje przypłyną, jakie obrazy i metafory się pojawią. Za każdym razem jestem ciekawa i otwarta na wszystko, co przypłynie. Takie nastawienie polecam każdemu przed odczytem, gdyż jest to niezwykła przygoda poznać siebie od strony duszy. 

Informacje są zawsze pełne spokoju i akceptacji tego, co przeżywasz, odczuwasz i doświadczasz. Dzięki odpowiedziom z Kronik Akaszy uzyskujesz większe zrozumienie sytuacji w Twoim życiu jak i siebie samej/samego. 

Odpowiedzi z Kronik Akaszy często uświadamiają nam to, co czujemy w sobie od dawna, ale nie potrafimy tego nazwać, określić. Po odczycie wiele rzeczy nagle ma „dwie ręce i nogi“ i wiemy, w jakim kierunku iść, by poczuć się szczęśliwymi. 

Ludzie przychodzą z wszelkimi problemami – zdrowotnymi, rodzinnymi, miłosnymi… By dowiedzieć się skąd się one biorą, często zadaję Kronikom pytanie, czy przyniesione zostały one na przykład z poprzednich wcieleń. Proszę wówczas o słowa, symbol, obraz, uczucia, które następnie układają się w przekaz. Często w trakcie odczytu zadajemy Twoim Kronikom pytanie, nad jakimi cechami charakteru mogłabyś/mógłbyś popracować, by być szczęśliwszym, spokojniejszym, spełnionym.

Przykład odpowiedzi z Kronik Akaszy, dla innej osoby:

Ten obraz dość dobrze zachował mi się w pamięci, pewnie dlatego, że te cechy charakteru charakteryzują również mnie ;). Z Kronik przyszły słowa „w gorącej wodzie kąpana“, „niecierpliwość“, „pośpiech“. Gdy zapytałam skąd wzięły się te cechy, zobaczyłam obraz uliczki, którą biegnie goniec o zaciętym wyrazie twarzy. Pojawiła się również liczba 1503, jako data tego życia. Mocno odczułam cechy gońca, odczytałam je również ze sposobu jego poruszania się oraz mimiki. Mimo, że nikt nie wymagał od niego aż tak szybkiego dostarczenia wiadomości, sam sobie narzucał intensywne tempo. Opisując wszystko klientce, potwierdziła, że na codzień wykonuje zadania pospiesznie, choć jej praca wcale by nie ucierpiała, jeśli wykonywałaby wszystko wolniej.

Po otrzymaniu informacji skąd/dlaczego mamy w sobie pewne cechy, pytam, co możemy robić już teraz, by pracować nad sobą. Proszę wtedy ponownie o przykład w formie obrazu, słów, symbolu, odczuć i przekazuję Tobie wszystko co widzę, słyszę, odczuwam. Nie pamiętam już, jaką odpowiedź otrzymałam na temat pracy z niecierpliwością. Poza tym te informacje były przeznaczone jedynie dla mojej klientki, w jaki sposób ONA może sobie poradzić z tą cechą. 

Ekook "Jak wejść w Kroniki Akaszy"

ROZMOWA Z KRONIKAMI AKASZY TO TWOJA WRODZONA UMIEJĘTNOŚĆ. WYSTARCZY SOBIE O NIEJ PRZYPOMNIEĆ.

Nie wiesz, jak łączyć się ze swoją Kroniką Akaszy? Przewodnik „Jak wejść w swoje Kroniki Akaszy” poprowadzi Cię krok po kroku w wymiar Twoich energetycznych zapisów.

Odpowiedzi z Kronik Akaszy są bowiem „szyte na miarę“.

Kroniki dzielą się symboliką i przykładami, które najlepiej dotrą do tej osoby. Niedawno otrzymywałam obrazy i słowa o bardzo marynistycznej tematyce (morze, plaża, muszle, statek, kapitan). Byłam cudownie zaskoczona po odczycie dowiadując się, że osoba, której właśnie czytałam, jest żeglarzem.

To są właśnie takie momenty, utwierdzające nas w tym, że pole akaszy to nie jakieś wymyślone bajki. To istniejący fakt.

Odpowiedzi z Kronik Akaszy są pełne spokoju, akceptacji, nikt nie narzuca nam, co MUSIMY robić. To, czy wdrożymy otrzymane wskazówki w życie, jest naszym własnym wyborem. Nasza wolna wola jest świętością – po to ją mamy, by odkrywać siebie na wszelkie możliwe sposoby. To my dzielimy nasze i innych doświadczenia na pozytywne i negatywne, dobre i złe. Tak naprawdę wszystko jest po prostu tylko DOŚWIADCZANIEM.

Dzięki odpowiedziom z Kronik możemy jednak przejść przez doświadczanie w łagodny dla nas sposób, z większym zrozumieniem, a co za tym idzie większą akceptacją i motywacją do działania, by docenić nasze życie i cieszyć się nim.

Jeśli chcesz zobaczyć, co Kroniki mają do przekazania Tobie, pomyśl nad tematami, które są dla Ciebie problemem w życiu i które chciałbyś, chciałabyś rozwiązać. Pomyśl, jak chciałbyś, chciałabyś, by wyglądało Twoje życie. Jak chcesz się w nim czuć. Zapisz sobie pytanie, co możesz robić już teraz, by iść w tym kierunku.

Bardzo dziękuję wszystkim osobom, którym czytałam, czytam Kroniki, za ich doświadczenia i lekcje, a Kronikom za odpowiedzi. Dzięki Wam uzyskuję wiedzę i zrozumienie, których bez Was w życiu bym nie zdobyła. Dziękuję.


1 komentarz do “Odpowiedzi z Kronik Akaszy – jak pomagają i wyglądają?”

  1. Bardzo Ci dziękuję Jagodo. Dzięki Tobie, zajrzałam za tą kurtynę. Przekaz dał mi piękny obraz kim jestem i co jest dla mnie najważniejsze na dany moment.
    Dzięki Tobie dkryłam piękno swojej istoty w szerszym wymiarze.
    Dziękuję z serca i pozdrawiam,
    Beata

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ebook

Zobacz Ebooka
"Jak wejść w Kroniki Akaszy"

Shopping Cart
Scroll to Top