Pole Akaszy – czym jest i czy można z niego korzystać?

Pole Akaszy

Pole Akaszy nie jest kolejnym ezoterycznym tematem tylko dla wybranych. To fizyka, której na ten moment nie jesteśmy może jeszcze w stanie w pełni ogarnąć naszym umysłem. Możemy z niej jednak JUŻ TERAZ korzystać.

Pole Akaszy, w nauce określane również jako pole punktu zerowego, zostało potwierdzone przez fizykę kwantową. Naukowcy nie mają już wątpliwości co do jego istnienia. Na najwyższym poziomie rozumienia wszyscy jesteśmy połączeni z Polem Akaszy i jesteśmy nim, gdyż spaja ono cały widzialny i niewidzialny wszechświat.

Pole Akaszy i jego pojecie nie opiera się na żadnej religii – jest to po prostu esencja wszelkich rzeczy. 

Tak mówi o Polu Akaszy Ervin Laszlo, jeden z najsłynniejszych fizyków kwantowych:

Współczesna fizyka, zwłaszcza fizyka kwantowa i kosmologia potwierdzają istnienie fundamentalnej, a jednocześnie niedostrzegalnej domeny naszego świata – pewnej niematerialnej matrycy. (…) Czasoprzestrzeń to skomplikowana kosmiczna matryca, trójwymiarowy hologram. Matryca ta zawiera w sobie wszystkie pola i siły, niezmienne wartości i byty, które występują w czasoprzestrzeni. Nie stanowi ona części fizycznej czasoprzestrzeni, lecz wykracza poza nią. Matryca ta to kosmiczny głęboki wymiar – piąty element nazywany Akaszą. Biorąc pod uwagę wszystkie dowody, w jakich posiadanie do tej pory weszliśmy, uważam, że możemy założyć, iż śmierć nie kończy naszej egzystencji. Przypuszczam, że istniejemy dalej w innym wymiarze kosmosu: w głębokim wymiarze zwanym Akaszą.” 

Pole Akaszy możesz wyobrazić sobie jak wielką pajęczynę, która oplata cały Wszechświat. 

Ekook "Jak wejść w Kroniki Akaszy"

ROZMOWA Z KRONIKAMI AKASZY TO TWOJA WRODZONA UMIEJĘTNOŚĆ. WYSTARCZY SOBIE O NIEJ PRZYPOMNIEĆ.

Nie wiesz, jak łączyć się ze swoją Kroniką Akaszy? Przewodnik „Jak wejść w swoje Kroniki Akaszy” poprowadzi Cię krok po kroku w wymiar Twoich energetycznych zapisów.

Pole Akaszy – czy można z niego korzystać?

Niesamowite jest to, że to Pole jest interaktywne – oznacza to, że możemy świadomie łączyć się z nim, by otrzymać informacje.

Dla tych, którzy słyszą lub czytają o Polu Akaszy po raz pierwszy, brzmi to zapewnie niewiarygodnie. Dla mnie również było to czymś niesamowitym i trudnym do wyobrażenia. Gdy jednak nauczyłam się otwierać na przyjmowanie informacji z Pola dla mnie samej, jak i dla innych, stało się dla mnie jasne, że tak rzeczywiście jest – rozmowa z Polem Akaszy jest jak najbardziej możliwa. Przekonałam się na własnej skórze, że łączyć się z Polem Akaszy może tak naprawdę każdy z nas. Każdy posiada możliwości wykraczania poza granice fizycznego świata i doświadczania innych rzeczywistości. Na poziomie duszy jest to dla nas czymś naturalnym i oczywistym. Jednak nie każdy jest na to gotowy i otwarty. Nie każdy czuje też taką potrzebę. Wszystko dzieje się we właściwym tempie i porządku, każdy ma na to swój własny czas. 

Osobiście uważam, że jest to kwestią czasu, gdy kontakt z niedostrzegalnymi dla nas świadomościami będzie dla wszystkich czymś tak naturalnym, jak rozmowa telefoniczna. Powoli uczymy się i oswajamy z tymi tematami. Rzeczywistości ducha i materii juz od jakiegoś czasu zaczynają się mocno zazębiać i przenikać. To sprawia, że każdy, kto z serca tego pragnie, może doświadczać tych energii, do tej pory dostępnych tylko dla nielicznych.

Jeśli czujesz gotowość poznania siebie poprzez Pole Akaszy – rozwiń swój 6 zmysł z pomocą Przewodnika Akasha Element:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ebook

Zobacz Ebooka
"Jak wejść w Kroniki Akaszy"

Shopping Cart
Scroll to Top