Jak czytać swoje Kroniki Akaszy?

Ekook "Jak wejść w Kroniki Akaszy"

Jak czytać swoje Kroniki Akaszy – to pytanie zadaje mi prawie każda osoba, która jest po sesji odczytu Kronik u mnie i jest zafascynowana możliwościami i korzyściami płynącymi z tego niezwykłego procesu. Przez wieki głównie mistycy, święci i uczeni mogli otwierać zapisy akaszyczne. Na szczęście dziś, z powodu szybkiego rozwoju świadomości, każdy może to robić dzięki szczególnej modlitwie, medytacji lub wizualizacji. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak czytać swoje Kroniki Akaszy, zapraszam Cię do poniższego wpisu, który wprowadzi Cię w ten temat.

Czym są Kroniki Akaszy?

Akasza to sanskryckie słowo oznaczające pierwotną substancję, z której powstają wszystkie rzeczy. Najprościej można opisać Akaszę jako duchową bazę danych, energetyczną bibliotekę czy też uniwersalną pamięć Wszechświata. Każda myśl, idea, działanie z przeszłości (również z poprzednich wcieleń), teraźniejszości, jak również wszystkie przyszłe możliwości są w tym energetycznym Polu przechowywane. Kroniki Akaszy to wymiar świadomości, który zawiera zapis wibracyjny każdej duszy i jej podróży. Wszystko, co posiada siłę życiową, posiada swoją własną Kronikę Akaszy. 

Ekook "Jak wejść w Kroniki Akaszy"

ROZMOWA Z KRONIKAMI AKASZY TO TWOJA WRODZONA UMIEJĘTNOŚĆ. WYSTARCZY SOBIE O NIEJ PRZYPOMNIEĆ.

Nie wiesz, jak łączyć się ze swoją Kroniką Akaszy? Przewodnik „Jak wejść w swoje Kroniki Akaszy” poprowadzi Cię krok po kroku w wymiar Twoich energetycznych zapisów.

Historia Kronik Akaszy

Niemal każda kultura mówiła o istnieniu Kronik Akaszy – często pod innym nazwą – w tym Grecy, Asyryjczycy, Babilończycy, Egipcjanie i wiele innych starożytnych kultur. Kroniki Akaszy nie należą do żadnej religii, ale wzmianki o nich znajdziemy w wielu świętych tekstach, w tym w Biblii chrześcijańskiej, hebrajskiej Biblii Tanakh, Koranie, a także w buddyzmie. W Biblii są one opisane jako biblioteka na planie niefizycznym.

Helena Blavatsky (1831-1891), w pierwszym tomie swojego dzieła Isis Unveiled z 1877 roku, mówiła o “metafizycznych tablicach”, “dagerotypach wydrukowanych na świetle astralnym”, w których zapisane jest “wszystko, co było, jest i kiedykolwiek będzie”. Nie użyła jednak terminu Akasza. Austriacki teozof i późniejszy założyciel antropozofii, Rudolf Steiner, używał koncepcji Kronik Akaszy głównie w serii artykułów w swoim czasopiśmie “Lucifer-Gnosis” z lat 1904-1908, w których pisał o Atlantydzie i Lemurii oraz ich rzekomej historii i cywilizacji.

Twój duchowy zespół w Kronikach Akaszy

Łącząc się z Kronikami Akaszy nawiązujesz kontakt z wysokiwibracyjnymi istotami, które pomagają w odnajdywaniu informacji z Twoich zapisów. Twoja duchowa drużyna to tak zwani Mistrzowie, Nauczyciele i Umiłowane Istoty. Podczas odczytu są oni zazwyczaj postrzegani jako energetyczna obecność, która przekazuje Ci wskazówki i informacje.

Często nie przedstawiają się, gdyż ich imion nie da się wypowiedzieć słowami – są one bowiem wibracją, rezonansem, którego nie da się przełożyć na ludzkie słowa czy dźwięki. Większość istot woli także pozostać anonimowymi, abyśmy nie przywiązywali się do konkretnych tożsamości. 

Jak otworzyć swoje Kroniki Akaszy

Jest wiele metod umożliwiających połączenie się z Kronikami Akaszy, jednak najbardziej popularne to modlitwa i wizualizacja. Są one na tyle nieskomplikowane i skuteczne, że dostęp do zapisów może uzyskać każdy, kto czuje w sobie wewnętrzną potrzebę i jest otwarty na ten proces. Kluczem do otwarcia Kronik jest bowiem intencja.

Aby połączyć się ze swoją Kroniką Akaszy należy odpowiednio przygotować umysł, ciało, serce i przestrzeń. 

  • Umysł musi być skoncentrowany i skupiony.
  • Serce otwarte i z odpowiednią intencją.
  • Ciało odżywione i zrelaksowane.
  • Przestrzeń oczyszczona z ciężkich i rozpraszających energii.
  • Warto wzbogacić cały proces o wysoko wibrujące przedmioty jak kryształy.

Gdy wszystkie powyższe punkty są spełnione, łączysz się z Kroniką za pomocą odmówienia modlitwy lub stworzenia w umyśle odpowiedniej wizualizacji.

Jak najlepiej zadawać pytania w Kronikach Akaszy

Będąc w Kronikach szczególnie ważne jest JAK zadajesz im pytania.
Unikaj pytań, na które odpowiedź brzmi TAK lub NIE, gdyż przenosisz odpowiedzialność za siebie na Istoty z Kronik.
Stawiaj im pytania zaczynające się od: Co, Jak, Dlaczego
Unikaj pytań, które zaczynają się od słowa „kiedy”, ponieważ w Kronikach Akaszy nie ma pojęcia czasu. Nie pytaj zatem: Kiedy znajdę swojego partnera życiowego? Ale: Co mnie blokuje przed znalezieniem partnera życiowego?

Przykładowe pytania:

  • Gdzie się blokuję i jak mogę pokonać tę blokadę?
  • Co mogę zrobić, aby przyciągnąć związek/obfitość/zdrowie do mojego życia?
  • Zakończenie sesji: czy jest coś, o co nie zapytałem, a powinienem wiedzieć?

Stworzyłam dla Ciebie listę pytań do Kronik, którą znajdziesz w tym wpisie: Pytania jakie możemy zadać w Kronikach Akaszy .

Wymagania, aby móc czytać swoje Kroniki Akaszy

Podstawowe warunki, jakie należy spełnić, aby móc czytać swoje Kroniki Akaszy to m. in. odpowiednia intencja w sercu, stworzenie spokojnego miejsca, nie przyjmowanie alkoholu i innych używek na 24 godziny przed połączeniem, uziemienie się przed i po czytaniu Kronik oraz trochę cierpliwości, aby Twoja wibracja i wibracja Istot z Kronik mogły się zestroić.

Na co zwrócić uwagę podczas czytania swoich Kronik Akaszy

Gdy czytasz swoją Kronikę Akaszy zwracaj uwagę na wszelkie odczucia, jakie pojawiają się z Tobie, zmiany energetyczne, wrażenia wzrokowe i słuchowe oraz intuicję. 

Chcesz rozwijać swoją percepcję pozazmysłową? Rób na codzień rzeczy, które wymieniam w tym wpisie:

Jak rozwinąć zdolności paranormalne?

Jak nauczyć się czytać swoje Kroniki Akaszy?

Wiele osób, w tym również Ty, skoro czytasz ten artykuł –  jest już gotowa, by w ten sposób poszerzyć swoją świadomość. Proces łączenia się z Kronikami jest naprawdę prosty! Wiem, że możesz się tego nauczyć. I to szybciej, niż myślisz! Wszelkie niezbędne wskazówki zawarłam w Przewodniku Jak wejść w swoje Kroniki Akaszy. Krok po kroku poprowadzi Cię on w Twoje zapisy. To niezwykła przygoda, która pomoże Ci po prostu – ulepszyć swoje życie i otworzyć oczy na nieskończone możliwości, jakie w Tobie drzemią. 

Dlatego nie ma co się zastanawiać. Twoje parapsychiczne zdolności są dla Ciebie na wyciągnięcie ręki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ebook

Zobacz Ebooka
"Jak wejść w Kroniki Akaszy"

Shopping Cart
Scroll to Top