Jak rozwinąć zdolności paranormalne?

Dziewczyna z ametystem

Jak rozwinąć zdolności paranormalne? Nie jest to w ogóle trudne! Wystarczy kilka minut dziennie, by trenować swoją percepcję pozazmysłową i otworzyć ważne punkty energetyczne w swoim ciele. Dzisiaj dowiesz się o Twoich dodatkowych zmysłach, jakimi są: jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoczucie i jasnowiedzenie.

“Po prostu wiedziałam, że to się stanie…”. “Powinnam była posłuchać swojego przeczucia…”. „Gdybym tylko posłuchała intuicji…”.

Znasz to? Bez względu na to jak analityczni i pragmatyczni na codzień jesteśmy, wszyscy chcielibyśmy być parapsychicznie uzdolnieni. Zazdrościmy wielu medium i zastanawiamy się, jak oni to robią? Mam dobrą wiadomość: każdy z nas ma niewykorzystane możliwości swojej percepcji i każdy z nas może rozwinąć zdolności paranormalne

Brzmi niesamowicie? To jednak nic nadzwyczajnego! 

Myślicie, że medium jest dziwną istotą? Dzieje się tak tylko dlatego, że myślicie w ramach świadomości społecznej, a świadomość społeczna uważa, że te wspaniałe zdolności są raczej nienormalne. Każdy z was jest medium. Jeżeli tylko zechcecie, możecie wiedzieć wszystko, ponieważ obeznanie, uwolnione od iluzji świadomości społecznej, zdejmie zasłonę z waszych oczu, co pozwoli wam zobaczyć inne wymiary. Usunie „watę” z waszych uszu, dzięki czemu będziecie mogli usłyszeć muzykę całego życia, wibrującą ze sobą w harmonii. Jak możecie to osiągnąć? Chcąc tego.

Ramtha

Im bardziej zaczniesz łączyć się ze swoim ciałem i wsłuchiwać się w doznania, zamiast racjonalnie biec przez życie i świat, tym bardziej uświadomisz sobie, że wszyscy jesteśmy intuicyjni. Zauważysz, że Twoje zdolności parapsychiczne możesz trenować tak, jak mięśnie.

Ekook "Jak wejść w Kroniki Akaszy"

ROZMOWA Z KRONIKAMI AKASZY TO TWOJA WRODZONA UMIEJĘTNOŚĆ. WYSTARCZY SOBIE O NIEJ PRZYPOMNIEĆ.

Nie wiesz, jak łączyć się ze swoją Kroniką Akaszy? Przewodnik „Jak wejść w swoje Kroniki Akaszy” poprowadzi Cię krok po kroku w wymiar Twoich energetycznych zapisów.

Poza naszymi pięcioma “normalnymi” zmysłami, istnieje jeszcze mnóstwo innych, które możemy rozwijać.
Nasze  podstawowe pięć zmysłów to: słuch, smak, węch, wzrok, dotyk. Natomiast nasza percepcja pozazmysłowa to jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoczucie, jasnowiedzenie. Tak jak ze wszystkim, nasze wyższe zmysły stają się doskonalsze z praktyką i bardziej wyrafinowane, im więcej utrzymujemy naszą energię w w wysokich wibracjach. Poniżej znajdziesz kilkanaście ciekawych wskazówek jak rozwinąć swoje zdolności paranormalne:

Jasnowidzenie

Jasnowidzenie to zdolność widzenia informacji, to postrzeganie obrazu bez fizycznego posiadania go przed oczami. Są to wrażenia mentalne, wzrokowe, które odbieramy naszym uaktywnionym trzecim okiem – czakrą, czy też punktem energetycznym znajdującym się na czole pomiędzy brwiami. Obrazy czy też sceny wyświetlają się w Twoim umyśle.

Jak pielęgnować zmysł jasnowidzenia?

 1. Postaraj się przewidzieć, o której dokładnie godzinie dotrzesz na dane miejsce, np. do pracy, czy do koleżanki. Jakie liczby widzisz w swoim umyśle? 
 2. Pamiętnik snów: Nie chodzi tu o doszukiwanie się znaczenia snów, po prostu zapisuj swoje wrażenia wzrokowe, które pamiętasz ze snu. Jeśli masz trudności z zapamiętywaniem snów, poproś swoje Wyższe Ja, żeby Tobie przypomniało. Miej przygotowany długopis i notatnik i poświęć czas każdego ranka na ich zapisanie.
 3. Używaj sodalit – ten kamień posiada częstotliwości budzące czakrę trzeciego oka i uwrażliwiające nas na obrazy z innych przestrzeni. Trzymaj go jak najczęściej w Twojej dominującej dłoni lub medytuj z nim, najlepiej leżąc na plecach i kładąc go w miejscu pomiędzy brwiami. 

Jasnosłyszenie

Jasnosłyszenie to zdolność słyszenia informacji, które brzmią i odczuwalne są jak zwykłe myśli. Informacja taka przychodzi szybko, zwykle bardzo bezpośrednio. W Twoim umyśle mogą pojawiać się pojedyncze słowa lub całe zdania. Możesz mieć wrażenie, jakbyś rozmawiał sam ze sobą i to będzie jak najbardziej w porządku :-). Mówi się, że wielu wielkich kompozytorów jest jasnosłyszących i pozwala “dźwiękom sfery” płynąć do swoich kompozycji. 

Jak pielęgnować zmysł jasnosłyszenia?

 1. Jeśli dostaniesz SMS-a lub zacznie dzwonić Twój telefon, spróbuj odgadnąć, kto to może dzwonić, zanim sprawdzisz na ekranie telefonu.
 2. Możesz dosłownie ze wszystkiego zrobić zgadywankę i prosić swoje Wyższe Ja o odpowiedź. Po prostu pytaj i wsłuchuj się w pierwszą odpowiedź, jaka do Ciebie przyjdzie. 
 3. Kiedy leżysz wieczorem w łóżku, skoncentruj się na tym, jakie dźwięki słyszysz.
 4. Jak najczęściej prowadź samochód lub idź na spacer BEZ muzyki.
 5. Stosuj ametyst – ten kamień posiada częstotliwości, które uwrażliwiają Cię na informacje pochodzące od Twojego Wyższego Ja i wyższych wymiarów. Trzymaj go jak najczęściej w Twojej dominującej dłoni lub medytuj z nim, kładąc ametyst przy zapalonej świecy i spoglądając na refleksy płomienia odbijające się w krysztale.

Jasnoczucie

Jasnoczucie to zdolność odczuwania informacji. Na pewno kojarzysz ten zmysł, gdy znajdujesz się przykładowo w otoczeniu przyjaźnie lub też wrogo nastawionych do Ciebie osób. To też odczuwanie energii danego miejsca lub uczuć innych ludzi. Niektórzy mogą nawet czuć zapach czy fakturę konkretnego przedmiotu bez jego dotykania lub bycia w jego pobliżu. Jasnoczucie jest zmysłem, który szybko rozwija się u osób bardzo empatycznych i wysokowrażliwych, dlatego ważne jest tu wyznaczanie zdrowych granic, aby nie tracić cennej energii.

Jak pielęgnować zmysł jasnoczucia?

 1. Wejdź do kościoła, domu czy sklepu. Postaraj się być bardzo świadomy energii panującej w pomieszczeniu. Poświęć chwilę i wczuj się w energię pomieszczenia.
 2. W kolejce (np. do kasy w supermarkecie) postaraj się uświadomić sobie energię osoby stojącej za Tobą. Możesz również świadomie próbować wyczuć energię ludzi, których już znasz.
 3. Korzystaj z energii różowego kwarcu. Otwiera on czakrę serca, pomagając w lepszym odczuwaniu wibracji otoczenia i energii innych osób. Automatycznie podnosi wibrację, budząc empatię, współodczuwanie i lepsze zrozumienie. Trzymaj go jak najczęściej w Twojej dominującej dłoni lub medytuj z nim, kładąc go na swoim sercu. 

Jasnowiedzenie

Jasnowiedzenie to głęboka, natychmiastowa wiedza, która nie pochodzi z zewnętrznego źródła. Nagle coś wiesz i to coś jest to dla Ciebie całkowicie jasne i zrozumiałe. Nie ma w tym wahania, ani żadnej wątpliwości. Odczuwasz w sobie tak głębokie zrozumienie, że niekoniecznie jesteś w stanie ubrać je w słowa, jednak Twoje serce i dusza czują o co chodzi. Możesz nazywać to swoim Wyższym Ja lub też swoją intuicją. Jasnowiedzenie wspiera aktywowana czakra duszy.

Jak pielęgnować zmysł jasnowiedzenia?

 1. Przed pójściem spać poproś o wyjaśnienie jakiegoś tematu. Komunikaty docierają bowiem lepiej do odbiorcy, kiedy jest on w stanie relaksu. Kiedy się obudzisz, spróbuj odczuć jaka jest odpowiedź na Twoje pytanie.
 2. Zauważ i zanotuj sobie, kiedy najczęściej pojawiają się w Tobie pomysły, idee, wglądy, itp.? Podczas zmywania naczyń, jazdy samochodem, ćwiczeń? Kiedy twój umysł jest najbardziej otwarty i chłonny?
 3. Używaj kryształu górskiego, który otwiera czakrę duszy, znajdującą się około 30 cm nad naszą głową, bezpośrednio łączącą nas z naszym Wyższym Ja i zapisami w Kronikach Akaszy. Trzymaj go w dominującej dłoni lub kładź przy świecy, koncentrując się na odbijającym w nim świetle. Będzie on również wspaniałym towarzyszem przy Twoich twórczych zajęciach i zgłębianiu wiedzy. 

Stosując powyższe ćwiczenia regularnie, szybko zauważysz wzmocnienie swojej intuicji i nabierzesz odwagi, by bardziej sobie ufać i kierować się sercem, które zawsze jest Twoim najlepszym kompasem. Powyższe ćwiczenia doskonale przygotują Cię również w łączeniu się i rozmowie z Twoją Kroniką Akaszy, czyli Twoim Wyższym Ja i duchowymi Przewodnikami. Powodzenia! :-)!

4 komentarze do “Jak rozwinąć zdolności paranormalne?”

 1. Bardzo ciekawy artykuł 🙂 uświadomiłaś mi właśnie, co od dawna u mnie działa, a nad czym muszę jeszcze popracować 🙂 Miłego dnia ❤️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ebook

Zobacz Ebooka
"Jak wejść w Kroniki Akaszy"

Shopping Cart
Scroll to Top