Konsultacja kryształy

Jaki jest Twój kryształ?

Czy zastanawiasz się, jaki kryształ byłyby odpowiedni dla Twojego znaku zodiaku, poprawy Twojego zdrowia, przyciągnięcia miłości czy obfitości? Jeśli tak, to znaczy, że Twoja intuicja dobrze Cię prowadzi. Jednak same suche informacje niekoniecznie doprowadzą Cię do dobrego rozwiązania tej zagadki. Urodziłaś/eś się bowiem pod wyjątkowym układem gwiazd i planet, masz swoje szczególne pragnienia, jesteś jedyną w swoim rodzaju duszą i osobowością. Twoja siatka energetyczna wibruje z określoną częstotliwością i nie każdy kamień czy kryształ dobrze z nią współgra. 

Skorzystaj z mojej pomocy, by dowiedzieć się jaki kryształ odzwierciedla Twoją duszę. Idealnie dostrojony kryształ będzie wspierał Cię w wydobywaniu Twojej siły, piękna i wyjątkowości, co przekłada się na odważne i świadome kreowanie życia. Kryształy nie są bowiem magiczną różdżką odmieniającą życie – po prostu przypominają Ci, że to TY nią jesteś! Nosisz w sobie ogrom niesamowitych potencjałów, a ja doskonale wiem, które kamienie pomogą Ci je przebudzić.

Konsultacja Analiza

Moja praca dla ciebie

Jako osoba niezwykle sensytywna potrafię odczytywać energię oraz korzystać z informacji z Pola Akaszy. Od lat zgłębiam oraz doskonale znam się na częstotliwości kryształów i wibracyjnej matematyce, wiedząc jak połączyć je z sobą, by służyły nam jak najefektywniej.
Nie tylko odczytanie Twojej siatki energetycznej, ale również Twój układ planet ma duże znaczenie w moich wyliczeniach. Dlatego też tak ważny jest Twój aktywny udział w tym procesie.

Współpracujemy tutaj razem – Twoim zadaniem jest wypełnienie specjalnego formularza, w zgodzie z Twoim sercem, oraz otwarcie się na tą wyjątkową przygodę w głąb siebie. Do mnie należy odczytanie Twojej energii, profesjonalna i szczegółowa analiza Twojej osobistej wibracji i dopasowanie najbardziej optymalnego kryształu dla Ciebie.

Możesz zaufać mojemu doświadczeniu.

Naszyjnik labradoryt
Bransoletka Mala Kryształ górski
Bransoletka Mala Agat
Naszyjnik labradoryt
Bransoletka personalizowana

Kryształ jak odcisk Twojego palca – idealnie dopasowany do Twojej osobowości.

Zdecyduj się na jedną z poniższych opcji. Wypełnij specjalnie przygotowany formularz i ciesz się na odkrycie tajemnicy, jaki jest Twój kryształowy odpowiednik! Po otrzymaniu wyniku analizy możesz zajrzeć na sklep Akasha Element, by odnaleźć biżuterię z Twoim kryształem lub zamów od razu analizę ze spersonalizowanym naszyjnikiem, bransoletką lub Malą.

Konsultacja

Odkryj swój kryształ:

Akasha Element

Bransoletka z Twoich kryształów

159

219

  • Konsultacja za pomocą specjalnego formularza

  • Analiza i wyliczenie idealnego kryształu dla Ciebie

  • Opis właściwości kryształów w formie PDF

  • Bransoletka z Twoich kryształów

Akasha Element

Bransoletka Medytacyjna Mala

99

192

  • Konsultacja za pomocą specjalnego formularza

  • Analiza i wyliczenie idealnego kryształu dla Ciebie

  • Opis właściwości kryształów w formie PDF

  • Bransoletka Mala z Twoich kryształów

Idealnie dopasowany kryształ będzie wspierał Cię w każdym aspekcie Twojego życia. Pomoże odkryć Tobie magię codzienności. Let the magic happen!

Ebook

Zobacz Ebooka
"Jak wejść w Kroniki Akaszy"

Shopping Cart
Przewiń do góry