Jaki jest cel mojej duszy?

Cel mojej duszy - Kroniki Akaszy

Jaki jest cel mojej duszy – to pytanie jest często zadawane w Akaszy przez moich klientów. Pomyślałam więc, że zapiszę tutaj niektóre z moich obserwacji i przemyśleń.

Wchodząc w tematy duchowe, ezoteryczne, wiele osób wierzy, że przychodzimy na ten świat z określonym celem. Wydaje nam się, że przyszliśmy tutaj z jakimś planem i jeśli nie będziemy za nim podążać, będziemy niespełnieni i nieszczęśliwi. Często myślimy, że celem naszej duszy jest coś bardzo wielkiego, bądź konkretnego, co koniecznie powinniśmy realizować. 

Zadając w Kronikach Akaszy pytanie „Jaki jest cel mojej duszy?”, oczekujemy odpowiedzi jak na przykład: „przybyłaś/eś tu, aby być wielkim uzdrowicielem”, “jesteś tutaj, aby rozwijać nową technologię”, czy “przybyłaś tu, aby pomagać innym”. Czasem szukamy poprzez to pytanie potwierdzenia naszej aktualnej sytuacji, licząc na odpowiedź typu: „celem twojej duszy jest rozwiązanie trudnej sytuacji z teściową” albo „celem twojej duszy jest sprowadzić na świat wiele dzieci i wypełnić rolę matki”. Niektórzy z nas mają wręcz nadzieję usłyszeć niezwykle szczegółowy program życia, jak na przykład: „Drogie dziecko! Zaplanowałaś wiele wzniosłych zadań! Celem Twojej duszy jest ścieżka uzdrowicielki, która w wieku 30 lat zostanie mistrzynią Reiki, w wieku 45 lat zostanie autorką trzech książek, a w wieku 50 lat będzie prowadzić seminaria dla co najmniej 350 osób!”. 

Zadając pytanie „Jaki jest cel mojej duszy?” najczęściej wychodzi z nas brak zaufania do samego siebie, brak wiary w siebie. Przeważnie w tym pytaniu pojawia się nasz umysł, który ma nadzieję na uzyskanie dowodu z Kronik Akaszy, że jest się wystarczająco dobrym, zasługującym. Umysł szuka potwierdzenia, czy robisz/żyjesz dobrze czy źle. Ale Twoja dusza, Twoja świadomość, którą jesteś, nie potrzebuje żadnego dowodu, czy potwierdzenia. Dusza już wie, że robi wszystko świetnie i jest kochana bezwarunkowo, tak czy inaczej.

Co odpowiadają Kroniki Akaszy na pytanie o cel mojej duszy?

Zdecydowanie za bardzo skupiamy się na tym, że cel duszy powinien przejawiać się głównie materialnie (np. konkretny zawód, zajęcie, książki, edukacja, rodzina). Jednak powinniśmy zrozumieć, że dusza ma już pragnienie/plan, ale to pragnienie często nie jest związane z materialnymi manifestacjami. Odpowiedź, której Kroniki Akaszy udzielają na pytanie “Jaki jest cel mojej duszy” brzmi często tak: “Twoim celem w tym życiu jest nauczyć się być szczęśliwą”. Albo „Celem Twojej duszy jest doświadczenie wolności/radości/ekspresji…”, albo “Twoim celem jest kochać samego siebie/nauczyć się poczucia zaufania/przekroczenie barier jakie sobie tworzysz…“, itp.. A sposób, JAK mamy ten cel zrealizować (czy jako lekarz, malarz, matka, prawnik, itd.), jest pozostawiony nam.

Ekook "Jak wejść w Kroniki Akaszy"

ROZMOWA Z KRONIKAMI AKASZY TO TWOJA WRODZONA UMIEJĘTNOŚĆ. WYSTARCZY SOBIE O NIEJ PRZYPOMNIEĆ.

Nie wiesz, jak łączyć się ze swoją Kroniką Akaszy? Przewodnik „Jak wejść w swoje Kroniki Akaszy” poprowadzi Cię krok po kroku w wymiar Twoich energetycznych zapisów.

A gdy następnie zadajemy pytanie: “Dobrze, ale… jakie są moje talenty? Co powinienem robić? Co jest moim zadaniem? Czy powinienem być lekarzem czy malarzem?”, odpowiedź jest przeważnie bardzo krótka i prosta: „To, co lubisz robić i sprawia Ci prawdziwą radość i przyjemność.”. Często nie chcemy tego dostrzec, jednak nasza dusza pokazuje nam poprzez nasze uczucia bardzo wyraźnie, w którym kierunku powinniśmy podążać i jakie są nasze “talenty” – tam gdzie czujemy lekkość, niewymuszone szczęście, tam warto jest zostać i kontynuować… tak długo, jak długo będzie nam to sprawiać frajdę! A jeśli już nie jest to dla nas optymalne… to wtedy biegniemy w nowym kierunku! Nasze uczucia są naszym kompasem, który pokazuje nam, w którym kierunku będzie szedł przepływ energii. 

Tak więc życie zgodnie z celem duszy jest tak naprawdę bardzo proste! Nie przybyliśmy tu, aby cierpieć lub być kimś wielkim/świętym/itp.. Owszem, mamy wobec siebie pewne założenia, jednak posiadając wolną wolę, w każdej chwili, w każdej sekundzie, możemy zdecydować od nowa, kim chcemy być, co chcemy robić, czym się zajmować, co odczuwać, jak żyć! Życie jest wielkim placem zabaw. To Ty wybierasz huśtawkę, na której aktualnie chcesz się huśtać. Gdy Ci się znudzi, po prostu zmień ją i idź na inną! Na każdej doświadczysz różnych emocji i to jest Twoja wolność. Twoja decyzja, Twój wybór. Nie ograniczaj się. Wsłuchaj się w siebie. Jesteś świadomością, która może rozpoznawać siebie na nieskończoną ilość sposobów.

5 komentarzy do “Jaki jest cel mojej duszy?”

  1. Witam, też oczywiście zadałam to pytanie. Odpowiedź była taka, że jestem po to, aby przezwyciężyć umysł.
    Oczywiście odpowiedź była bardziej rozbudowana… sens był taki, aby potrafić przemóc przeciwności umysłu.
    Dało mi to do myślenia, nomen omen 🙂 … staram się wypełniać to przesłanie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ebook

Zobacz Ebooka
"Jak wejść w Kroniki Akaszy"

Shopping Cart
Scroll to Top