Korzyści z Kronik Akaszy

Korzyści z Kronik Akaszy

Korzyści z Kronik Akaszy, ze świadomego łączenia się z nimi, jest niezwykle wiele. Gdy natrafisz na dobrego konsultanta Kronik, z którym rezonujesz, który kieruje się tylko i wyłącznie Twoim najwyższym dobrem, aby Ci pomóc – możesz być pewna/y, że odczyt z Twoich Kronik przyniesie Ci tylko i wyłącznie same korzyści. Nie ma tu ryzyka ani strat 🙂.

Pierwszą z korzyści jest z pewnością ta, że dzięki Akaszy możemy sobie uświadomić, że jesteśmy czymś więcej niż tylko ciałem i umysłem. To dzięki odczytom z Kronik prawdziwie poczułam, że jesteśmy cząstką nieśmiertelnej świadomości, że rzeczywiście musi istnieć jakiś wyższy plan i że nigdy nie pozostajemy bez wsparcia. Kroniki Akaszy umocniły moją, wcześniej bardzo słabą, wiarę w życie po śmierci.

Korzystając z nich na codzień, służą mi one między innymi do odkrywania siebie, wskazują podstawowe prawdy, pomagają zrozumieć zachowania i emocje, nie tylko moje, ale i innych. To ułatwia moje codzienne życie i wzbogaca mnie.

Często korzystam z moich Kronik, gdy targają mną emocje, które chcę zrozumieć, wyciszyć lub przebudować. Na poziome Akaszy znajduję wsparcie, współczucie, miłość, zachętę, uśmiech i zrozumienie. Otrzymuję piękne wskazówki, możliwe do wdrożenia „od zaraz”, by móc poradzić sobie z trudnymi dla mnie sytuacjami lub po prostu, co robić, by upiększyć mój dzień. Korzyści z Kronik Akaszy to jednak nie tylko słowa i informacje. To również rodzaj energii, która automatycznie nas wypełnia i otula. Bardzo lubię łączyć się z Kronikami, gdy płaczę i potrzebuję pocieszenia – odczuwanie tej obejmującej energii jest czymś nie do opisania słowami. To uczucie bycia kochanym i zaopiekowanym. W mgnieniu oka zapanowuje we mnie spokój i „pewność”.

Dokonując odczytu dla Ciebie, Ty również jesteś połączona/y z ta wspierającą energią, która ułatwia Ci zrozumienie i przyswojenie przekazu, dodaje wiary i otuchy, jak i odwagi do dokonania zmian w Twoim życiu. Na poziomie duszy jesteś wzmacniana/y piękną, wysoką częstotliwością. Więcej o tym przeczytasz tutaj: jak wygląda i na czym polega odczyt z Kronik Akaszy?

Rozmowa z Kronikami daje ogrom spokoju i akceptacji. Od kiedy nauczyłam się świadomie z nimi łączyć, moje postrzeganie ludzi i całego świata bardzo się zmieniło. Mam w sobie o wiele więcej cierpliwości i zrozumienia, niż wcześniej. Nie potrafię i nie chcę już oceniać czyjegoś zachowania. Wiem, że każdy zmaga się z wieloma problemami na codzień, wiem, ze każdy nosi w sobie swoją własną historię. Nic nie wydarza się bez przyczyny. Wiem, że każde doświadczenie, każda emocja, pozostawia w nas ślad. 

Wydarzenia z dzieciństwa, uzbierane przez lata przekonania, programy narzucone np. przez rodziców, poprzednie życia, powiązania energetyczne, bieżące problemy i wiele wiele innych czynników, z których na codzień nie zdajemy sobie sprawy, maja wpływ na nasze aktualne życie i zachowania.

Będąc tego świadomą, postrzegam każdą osobę indywidualnie, nie przypinam etykietek, nie oceniam, nie zrażam się, nie obrażam się, nie myślę o sobie w sposób, że „ja wiem lepiej“. Staram się wejrzeć „za zasłonę”, bo wiem, że przeważnie zawsze istnieje ukryta przyczyna danej reakcji czy zachowania. Ogromnie się cieszę, że mogę służyć jako konsultantka Kronik, by pomagać innym w docieraniu do tych przyczyn i uleczania ich.

Ekook "Jak wejść w Kroniki Akaszy"

ROZMOWA Z KRONIKAMI AKASZY TO TWOJA WRODZONA UMIEJĘTNOŚĆ. WYSTARCZY SOBIE O NIEJ PRZYPOMNIEĆ.

Nie wiesz, jak łączyć się ze swoją Kroniką Akaszy? Przewodnik „Jak wejść w swoje Kroniki Akaszy” poprowadzi Cię krok po kroku w wymiar Twoich energetycznych zapisów.

Jakie jeszcze płyną korzyści z Kroniki Akaszy?

Informacje z Kronik służą zawsze Twojemu osobistemu rozwojowi. Dają głęboki wgląd w relacje i tło obecnej sytuacji życiowej. Otwierają na uzdrowienie, zrozumienie i dokonanie zmian. Pomagają spojrzeć na życie w sposób obiektywny, wolny od stereotypów. Ułatwiają rozpoznanie wewnętrznych pragnień i przypominają, kim jesteś. Pomagają zrozumieć występujące problemy i dają wskazówki do ich rozwiązania. Zachęcają do rozwijania wewnętrznej siły, zaufania i oparcia w sobie. Przypominają, że to Ty stanowisz o własnym życiu. Wskazując na przyczyny Twoich trudności i niepowodzeń, czynią to z wyczuciem, by umocnić Twoja wiarę we własne możliwości.

Przede wszystkim pokazują piękne, proste rozwiązania w trudnych sytuacjach życiowych, na które byśmy nie wpadli, właśnie ze względu na ich prostotę. Kroniki nie komplikują życia. Po co komplikować coś, co w swojej naturze jest proste?

Kroniki Akaszy nic nie narzucają, nie oceniają Ciebie ani Twoich wyborów. Na ich poziomie nie ma osądu ani krytyki, gdyż nie ma tam dualizmu. Nie ma podziału na zle i dobre lekcje, gdyż każda ścieżka jaką wybierzesz, jest po prostu doświadczaniem. Osąd, krytyka i cierpienie z powodu doświadczeń pochodzą tylko z poziomu naszego ego.

Odczyt z Kronik Akaszy może być głęboko uzdrawiającym doświadczeniem, które może zapewnić Ci orientację i przejrzystość. Cokolwiek nosisz w swoim sercu, spojrzenie w swoje Kroniki Akaszy jest warte zachodu i może ponieść cię naprzód. Kroniki Akaszy pomagają w stopniu, w jakim sam jesteś gotowa/y się zmienić. Zadaj sobie zatem pytanie, czy jesteś gotowa/y? Gdyż zmiany w życiu zawsze zaczynają się od Ciebie…

Naucz się łączyć ze swoimi Kronikami. Jak to zrobić krok po kroku wyjaśni Tobie mój Przewodnik – Jak wejść w swoje Kroniki Akaszy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ebook

Zobacz Ebooka
"Jak wejść w Kroniki Akaszy"

Shopping Cart
Scroll to Top