Odkryj swoje powołanie

Dzisiaj chciałabym Cię zaprosić do przeczytania artykułu “Jakie jest Twoje powołanie”. Jego autorką jest Monika – współtwórczyni Akasha Element, miłośniczka astrologii wedyjskiej i moja najbliższa przyjaciółka. Wolne chwile spędza z książką o zdrowiu, astrologii i rozwoju świadomości. Powitajmy ją ciepło i skorzystajmy z tego świetnego ćwiczenia – zapraszam!

Odkryj swoje powołanie – ćwiczenie

Zastanawiałeś się kiedykolwiek jakie jest Twoje powołanie? Czy zdarzyło ci się, że byłeś w takim momencie swojego życia, w którym czułeś, że to co aktualnie robisz nie daje ci satysfakcji? Być może nawet dobrze ci się układa z jednym małym „ale”… nie czujesz się z tym w pełni szczęśliwy, gdzieś coś ci podpowiada, że czegoś ci brakuje. Masz dziesiątki myśli i zupełnie nie wiesz od czego zacząć. Chyba każdy z nas zna ten stan, gdy stoi na rozdrożu i nie wie, w którym kierunku się udać.

Dlatego mam dla Ciebie świetne ćwiczenie, które choć trochę podpowie Tobie, co Ci w duszy gra. Wynik tej zabawy jest naprawdę zaskakujący i wiele wyjaśnia, dlatego też zachęcam cię do ćwiczenia. Rezultat nie jest wyrocznią, potraktuj to jako podpowiedź tego, czego aktualnie chciałbyś doświadczyć.

Ważne, abyś nie przewijał strony w dół, tylko wykonał to zadanie punkt po punkcie. To, co będziesz notować, może być związane z rodziną, relacjami, karierą lub czymkolwiek, co aktualnie podsuwa ci twoja aktualna sytuacja życiowa.

A zatem weź kartkę i długopis i napisz po 3-5 rzeczy, które przychodzą ci do głowy do każdego z zadanych pytań:

 1. Czego najbardziej chcesz od życia?
 2. Co chciałbyś, aby dokonało się na Ziemi?
 3. Wymień cechy, dzięki którym uważasz, że jesteś wyjątkowy.
 4. Wymień co możesz zrobić bądź osiągnąć TERAZ.

Gdy już odpowiedziałeś na wszystkie pytania, to przy każdym z pytań wybierz tylko jedną, najważniejszą odpowiedź. Teraz uzupełnij poniższe zdanie:

Zamierzam/zobowiązuję się (tu wpisz odp. z pytania 4.), dzięki/używając (odp. z pytania 3.), po to aby (odp. z pytania 2.), a przez to również osiągnąć (odp. z pytania 1.).

Podpowiedź: jeśli zdanie nie składa się gramatycznie, to ułóż je tak, byś sam zrozumiał jego sens.

I co, jak ci poszło? Mam nadzieję, że już trochę rozjaśniło ci się za czym tęskni twoja dusza.

Pochwal się w komentarzu.

Ściskam,

Monika

21 komentarzy do “Odkryj swoje powołanie”

 1. Cóż … jestem w szoku … Zobowiązuję się przekazywać wiedzę używając energii po to, aby był Raj, a przez to również osiągnąć miłość.

 2. A mi wyszło.. zobowiązuję się pracować z energią, używając rozwoju duchowego, po to aby uzdrawiać, a przez to osiągnąć życie w zgodzie z naturą

 3. A u mnie.. zobowiązuję się osiągnąć wszystko dzięki pracowitości, po to aby ludzkość nie zaznała wojen, chorób i cierpienia, a przez to osiągnąć życie w luksusie.

  1. Zobowiązuję się cieszyć życiem dzięki mojej kreatywności, po to, aby połączyć wszystkich ludzi, a przez to osiągnąć wolność.

  2. Zobowiązuję się dalej rozwijać swoją empatię i uważność po to, aby był pokój na świecie, żebym mogła osiągnąć miłość i spokój.

 4. No to mnie wyszedł mały połamaniec ☺️
  Zamierzam/zobowiązuję się samodzielnie wyremontować mieszkanie, dzięki/używając wszechstronności, po to aby priorytetem dla wszystkich ludzi była miłość i empatia, a przez to również osiągnąć swobodę/wolność.

  1. Hahaha, kto wie, może taka satysfakcja z samodzielnego remontu mieszkania przyczynia się do wzrostu pozytywnych wibracji na świecie? Dzięki Bea, trzymamy kciuki za remont! 😀

 5. “Zobowiązuję się rzucić złe przyzwyczajenia dzięki umiejętności słuchania i czytania ludzi, po to, aby poprawić stan środowiska naturalnego, a przez to również osiągnąć wolność i niezależność finansową.”

  Tak sobie… trochę nie trzyma się kupy, nawet jeśli chodzi o przyzwyczajenia to jest tu mowa o nawykach niezwiązanych w ogóle ze środowiskiem.

  1. To fakt, odpowiedzi nie zawsze trzymają się kupy, ale nie zmienia to faktu, że można sobie i tak uświadomić swoje priorytetowe cele 8-). A Twoje bardzo mi się podobają. Trzymam za Ciebie kciuki, Kamil.

 6. Zobowiązuję się kochać siebie, używając mojej empatii, po to, aby zapanowała miłość, a przez to również osiągnąć miłość bliskiej osoby. Takie trochę masło maślane wyszło, ale wszystko zmierza do MIŁOŚCI 🙂

 7. Zobowiązuję się rozwijać energetycznie (w teorii i praktyce), dzięki mojej kreatywności, po to aby na zawsze zagościła miłość, wsparcie, współczucie i pomoc, a przez to również stworzyć coś co zostawię po sobie.

  Fajne zadanie – rozjaśnia choć nie zawsze wychodzi że ma sens zdanie to jednak ma sens 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ebook

Zobacz Ebooka
"Jak wejść w Kroniki Akaszy"

Shopping Cart
Scroll to Top