Zapytaj Kroniki Akaszy o miłość, zdrowie, pracę – metoda

Przekaz z Kronik Kaszy

Jeśli szukasz odpowiedzi na problemy, które przejawiają się w Twoich najważniejszych sferach życia – miłości, zdrowiu i pracy – nie ma nic lepszego, jak odnalezienie ich w swoich Kronikach Akaszy. To tam z łatwością znajdziesz połączenie ze swoim Wyższym Ja, swoją duszą, intuicją… To tam bez żadnych osądów, porównań i wyobrażeń narzuconych z zewnętrznego świata otrzymasz rady, które są dla Ciebie i Twojego życia “uszyte na miarę”.

Zapraszam Cię do wejścia w Kroniki Akaszy w niżej przedstawiony sposób, aby otrzymać ważne dla Ciebie wskazówki. Dzięki tej metodzie jesteś w stanie skupić się na konkretnym temacie. Przekaz z Kronik otworzy Cię na nowe potencjały, które odmienią Twoją rzeczywistość – oczywiście tylko wtedy, gdy odważysz się podążyć ich ścieżką.

Ekook "Jak wejść w Kroniki Akaszy"

ROZMOWA Z KRONIKAMI AKASZY TO TWOJA WRODZONA UMIEJĘTNOŚĆ. WYSTARCZY SOBIE O NIEJ PRZYPOMNIEĆ.

Nie wiesz, jak łączyć się ze swoją Kroniką Akaszy? Przewodnik „Jak wejść w swoje Kroniki Akaszy” poprowadzi Cię krok po kroku w wymiar Twoich energetycznych zapisów.

Zapytaj Kroniki Akaszy – metoda:

Przygotuj trzy kartki papieru.
Na jednej kartce napisz słowo „Miłość”.
Na drugiej „Praca”.
Na trzeciej „Zdrowie”. 

Przetasuj je i rozłóż na podłodze tak, by nie widzieć co jest na nich napisane. 

Następnie weź kilka głębokich wdechów, skup się na swoim sercu i pozwól przejawić się intuicji – podejdź do kartki, która Cię najbardziej przyciąga.

Zobacz, który temat przedstawia i zapisz na niej wszystko to, co akurat przyjdzie Ci do głowy w tym temacie, co jest dla Ciebie ważne, co byś chciał/a zmienić, ulepszyć, poprawić w tej dziedzinie życia.

Gdy skończysz, połącz się z Kronikami Akaszy i zadaj im pytanie, w jaki sposób możesz ulepszyć tą dziedzinę? Co możesz zacząć robić już teraz, by ruszyć dalej w tym obszarze życia?

Możesz skorzystać z gotowych pytań z przygotowanej przeze mnie listy: Jakie pytania zadawać Kronikom Akaszy? Lista.

Zapisz spływające do Ciebie wskazówki.

Jeśli masz z tym trudność, poproś o przekazanie Ci informacji w formie znaków, które zwrócą Twoją uwagę w kolejnych dniach lub tygodniach. Być może rada zostanie Ci przekazana w tytule książki, którą ktoś Ci poleci, czyimś wpisie w social mediach, informacji z radio czy w rozmowie z sąsiadem… Zapewniam, że odczujesz wtedy sercem, że jest to właśnie odpowiedź na Twoje pytanie :).

W kolejnych dniach możesz powtórzyć całe ćwiczenie, by otworzyć się na pozostałe dwie dziedziny życia. Jeśli ponownie wylosujesz tą samą kartkę oznacza to, że temat ten powinien zostać na najbliższy okres Twoim priorytetem. Postaraj się wtedy na nim skupić i wdrożyć otrzymane wskazówki w życie, aby energia mogła popłynąć i otworzyć nowe potencjały dla pozostałych dwóch sfer.

Jeśli zechcesz, podziel się swoimi wrażeniami w komentarzu poniżej. W ten sposób otwierasz się na wymianę i kontakty z innymi, którzy być może mają podobne przeżycia i być może z jakiegoś powodu macie trafić na siebie.

Życzę Tobie owocnej praktyki i przepięknych, poszerzających świadomość odpowiedzi z Twoich Kronik Akaszy…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ebook

Zobacz Ebooka
"Jak wejść w Kroniki Akaszy"

Shopping Cart
Scroll to Top