Czytanie Kroniki Akaszy – dlaczego warto to umieć?

Kobieta Palo Santo

Nauczenie się czytania swojej Kroniki Akaszy to korzyści na całe życie. W tych czasach każdy powinien posiąść dla siebie tą umiejętność. Wiesz już z poprzednich wpisów, że z Kronik Akaszy możesz dowiedzieć się o swoich przeszłych życiach (najczęściej w odniesieniu do Twojej obecnej sytuacji) i uzyskać jasność co do bieżących wydarzeń, które się dla Ciebie dzieją. Możesz prosić także o wskazówki dotyczące Twojego biznesu, finansów, ścieżki kariery, związków i twórczych przedsięwzięć. Istnieje jednak jeszcze kilka, bardzo ważnych korzyści, które mogą dosłownie odmienić Twoje życie.

Kroniki Akaszy nieskończonym wsparciem

Warto korzystać z dostępu do Kronik Akaszy, aby pisać książki, malować lub tworzyć. W Kronikach możesz otrzymywać inspirację co do następnego miejsca, do którego chcesz podróżować lub się przenieść. Możesz zapytać, dlaczego jesteś w swojej obecnej sytuacji lub dlaczego czujesz się zablokowany w pewnych obszarach. Możesz zadać pytania o cel życia lub po prostu poprosić o wskazówki dotyczące tego, co musisz wiedzieć teraz, w tym momencie! Wiedza w Kronikach Akaszy jest nieskończona i można wrócić ponownie i ponownie z różnymi pytaniami i pomysłami, aby uzyskać podpowiedzi i wsparcie.

Bez względu na powód, dla którego chcesz uzyskać dostęp do swoich Kronik Akaszy, istnieją pewne naprawdę bezcenne korzyści, gdy już się tego nauczysz: 

Ekook "Jak wejść w Kroniki Akaszy"

ROZMOWA Z KRONIKAMI AKASZY TO TWOJA WRODZONA UMIEJĘTNOŚĆ. WYSTARCZY SOBIE O NIEJ PRZYPOMNIEĆ.

Nie wiesz, jak łączyć się ze swoją Kroniką Akaszy? Przewodnik „Jak wejść w swoje Kroniki Akaszy” poprowadzi Cię krok po kroku w wymiar Twoich energetycznych zapisów.

Korzyści z Kronik Akaszy:

Uzdrowienie:

Wszyscy potrzebujemy uzdrowienia na jakimś poziomie. Jesteśmy duszami żyjącymi w ciele fizycznym i niezależnie od tego, czy to ciało potrzebuje trochę troski i czułości, czy też dusza czuje się zagubiona, Kroniki Akaszy mogą pomóc Ci, dostarczając informacji, których potrzebujesz, aby pracować nad własnymi obszarami uzdrowienia. Jeśli poprosisz swoich Przewodników o doładowaniu Cię uzdrawiającą energią, napewno nie odmówią, a Ty po zamknięciu Kronik poczujesz się lepiej.

Mocne osobiste cechy:

Może potrzebujesz zidentyfikować to, w czym jesteś naprawdę dobry? Czy też odwołać się do swoich poprzednich wcieleń, aby wydobyć z nich pewne doświadczenie, które byłoby pomocne właśnie teraz? Można to zrobić również poprzez Kroniki Akaszy. Jestem pewna, że masz wiele “ukrytych” talentów, które tylko czekają na ponowne ich odkrycie. Zapytaj się o nie swoich Przewodników!

Przeszłe życia:

Nauka o naszych przeszłych życiach może pomóc nam zidentyfikować wzorce relacji – zarówno pozytywne jak i negatywne, abyśmy mogli lepiej zdefiniować nasze obecne związki lub pomóc nam w zdefiniowaniu tego, czego chcemy i potrzebujemy, aby polepszyć nasze relacje lub odnaleźć nowe

Zachowania i wzorce:

Kroniki Akaszy pomagają nam dostrzec wzorce życiowe, które w kółko powtarzamy. Wskazanie nam ich jest niezwykle pomocne, gdyż wtedy możemy wyrwać się z tych wzorców lub zachowań, zwłaszcza jeśli czujemy, że te wzorce mogą nas powstrzymywać przed czymś wspaniałym. Możemy pracować w zapisach, aby oczyścić te wzorce i zmienić systemy przekonań, które uniemożliwiają nam nasz dalszy duchowy wzrost.

Zmiany:

Jeśli widzisz, że musisz dokonać zmian w swoim życiu i czujesz się gotowy, Kroniki mogą poprowadzić Cię do najlepszej ścieżki i zaoferować Ci wsparcie poprzez zapewnienie jasności i zatwierdzenie Twojego następnego kroku.

Połączenie z Duchem:

Kroniki Akaszy są świetnym miejscem, aby przypominać sobie o swoim połączeniu z Duchem i byciu jednością z Wszechświatem. Można to zrobić na tak wiele różnych sposobów! Przewodnicy w Twoich Kronikach Akaszy mogą pomóc Ci znaleźć odpowiednie metody dla Ciebie. Jesteś bardziej połączony ze światłem i uniwersalnymi energiami niż prawdopodobnie myślałeś, że to możliwe! 

Cel życia:

Wielu z nas nie żyje życiem, którego pragniemy, a dostęp do Kronik może pomóc ci uzyskać jasność i zdefiniować Twój życiowy cel. Mogą one pomóc znaleźć sposoby na osiągnięcie celów lub żyć bardziej przemyślanie i świadomie. Mogą naprawdę pomóc w wielkim pytaniu “Dlaczego tu jestem?”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ebook

Zobacz Ebooka
"Jak wejść w Kroniki Akaszy"

Shopping Cart
Scroll to Top