Jesienna pełnia z Kroniką Akaszy – rytuał

Jesienna Pełnia Rytuał

Jesienna pełnia jest idealnym momentem, aby nie tylko oczyścić kryształy z negatywnej, obciążającej energii, ale też i SIEBIE. Poniższy rytuał to higiena dla duszy i zmęczonego umysłu. Dzięki niemu odczujesz lekkość, nadzieję i nową dawkę optymizmu. Zapraszam Cię do wykorzystania pełni księżyca w relaksujący, uzdrawiający i magiczny sposób. 

Jesienna pełnia 2022 – kiedy?

Już jutro pierwsza jesienna pełnia w tym roku! Nazwana Pełnią Księżyca Myśliwych, jak też Księżycem Podróży, ukaże nam się 9 października. Maksimum zjawiska będziemy mogli podziwiać już w niedzielę o godzinie 22:54.

Jesienna pełnia to czas, gdy możemy wiele niekorzystnych rzeczy odpuścić, zrobić przestrzeń na nowe i zaprogramować w swoim sercu dobro, optymizm i nadzieję. Ponieważ kamienie, czy też biżuteria, są naszymi towarzyszami na codzień, warto, aby były przy nas w tym procesie. Zbierają one w sobie nasze stresy, smutki, kłótnie… Zbierają zarówno negatywną jak i pozytywną energię. Być może jesteś w stanie odczuć lepką, nieprzyjemną energię wokół Twojej biżuterii, lub kamienia, który dosłownie stracił swój blask. To najwyższy czas, aby zrzucić ciężkie wibracje i zrobić miejsce na wpłynięcie nowych i lekkich.

Rytuał z pełnią – potrzebne przedmioty:

Wszystko, czego będziesz tego wieczoru potrzebować, to:

 • wygodne ubranie
 • spokojna muzyka
 • miejsce na podłodze lub przy stole
 • świeczka
 • zebrane na spacerze elementy natury (gałązki, liście, kwiaty…)
 • ulubione kadzidło jak szałwia lub palo santo
 • Twój osobisty amulet, np. biżuteria lub kryształy, wyczyszczone wcześniej pędzlem, w wodzie lub wilgotną szmatką, z fizycznego brudu. 

Jesienna pełnia z Kroniką Akaszy – rytuał:

Włącz muzykę, usiądź na podłodze lub przy stole i rozpocznij od wyciszenia siebie, swojego umysłu i oddechu. Zamknij oczy i weź kilka głębokich oddechów. Pomyśl o rzeczach, które w ostatnim czasie Ci nie służyły, od których chcesz się uwolnić. Następnie otwórz oczy i przygotuj swój ołtarz – sięgnij po zebrane na jesiennym spacerze gałązki, liście, suszone kwiaty… Daj przestrzeń Twojej kreatywności. Stwarzaj piękną mandalę z tych przedmiotów. Swoje kryształy i biżuterię, które chcesz oczyścić, zintegruj w mandali. Zauważaj przy tym, jakie myśli pojawiają się w Tobie. Co chciałabyś/chciałbyś uwolnić. Co Cię obciąża, uniemożliwia iść przez życie w lekkości. Zauważ ten mentalny plecak i zajrzyj do niego. Poproś w myślach o wsparcie w procesie odpuszczania. 

Następnie spójrz na mandalę, czy czujesz zadowolenie ze swojej kompozycji. Naciesz nią wzrok, a następnie zamknij oczy. Pomyśl jeszcze raz o rzeczach z ostatnich dni, tygodni, które zabierały Ci energię, obciążały i nie pozwalały żyć pełnią potencjału. Jakie negatywne emocje oddziaływały ostatnio na Twoje serce?

Następnie otwórz oczy i zapal świecę z Twoją osobistą intencją. Połącz się ze swoją Kroniką Akaszy za pomocą modlitwy lub wizualizacji. Odczuj pozytywną energię z tego wymiaru, przepływającą przez Twoje ciało. Zadaj swoim Przewodnikom jedno lub kilka z poniższych pytań (lub inne, które są na ten moment dla Ciebie ważne):

 • Gdzie leżą moje największe talenty i cechy charakteru?
 • Jak pozwolić im wyjść na światło dzienne?
 • Jak lepiej słuchać swojej intuicji?
 • Jak lepiej słuchać swojego serca?
 • Jakie są moje prawdziwe pragnienia?
Ekook "Jak wejść w Kroniki Akaszy"

ROZMOWA Z KRONIKAMI AKASZY TO TWOJA WRODZONA UMIEJĘTNOŚĆ. WYSTARCZY SOBIE O NIEJ PRZYPOMNIEĆ.

Nie wiesz, jak łączyć się ze swoją Kroniką Akaszy? Przewodnik „Jak wejść w swoje Kroniki Akaszy” poprowadzi Cię krok po kroku w wymiar Twoich energetycznych zapisów.

Wsłuchaj się w przestrzeń i pozwól pojawiać się odpowiedziom w formie myśli, obrazów, słów lub odczuć. Otwórz swoje serce na wiedzę i miłość płynącą z wyższego wymiaru. 

Następnie zapal drewienko palo santo lub szałwię i po okręgu rozprowadź dym nad swoją mandalą. Okadzaj kamienie i biżuterię wypowiadając dowolną piękną mantrę, afirmację lub intencję. Rzeczy, od których chcesz się uwolnić, rozpływają się w dymie. Dym tworzy miejsce na nowe… Gdy odczujesz, że proces oczyszczania jest ukończony, odłóż kadzidło w bezpieczne miejsce.

Teraz skoncentruj się na pięknych odczuciach, które generują w Tobie wysokie wibracje. Skieruj te odczucia w kierunku swojej biżuterii i kamieni, aby napełniły się tą intencją i mogły Ci o niej przypominać. Wykreuj w sobie jak najpiękniejsze samopoczucie, pełne zaufania, spokoju i radości. Możesz włączyć piosenkę, która wspomoże Cię w tym procesie (Np. „I am the light of my soul” – Sirgun Kaur & Sat Darshan Singh). Naładuj siebie i kamienie tą energią

Podziękuj sobie za czas, który podarowałaś/eś sobie na połączenie ze sobą, swoim sercem i duszą. Podziękuj Przewodnikom za wsparcie i zamknij swoją Kronikę Akaszy. Otwórz oczy i wróć do siebie.

Koniecznie uziem się, sprawiając sobie relaksującą kąpiel lub pyszny napój do picia. 

Twoje kryształy i biżuteria zostały uwolnione z negatywnych przyklejonych do nich informacji i zaprogramowane na nowo, aby mogły służyć Tobie w najlepszy dla Ciebie sposób. A Ty czujesz lekkość, spokój i miłość do siebie. Jesteś duszą, która ma ciało. Nie ciałem, które ma duszę.

Niech każda magiczna pełnia przypomina Ci o tym na nowo…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ebook

Zobacz Ebooka
"Jak wejść w Kroniki Akaszy"

Shopping Cart
Scroll to Top