Jak sprawdzić swoje poprzednie wcielenia z Kroniką Akaszy?

Poprzednie wcielenia

Poprzednie wcielenia to temat, który fascynuje dosłownie każdego. Pytanie „kim byłam/byłem w poprzednim wcieleniu?” pojawiało się prawie na każdym odczycie Kronik Akaszy, który prowadziłam dla innej osoby :-). Dzisiaj opowiem Ci, jak przygotować się do rozmowy ze swoją Kroniką, by samodzielnie sprawdzić swoje poprzednie wcielenia.

Po pierwsze – intencja

Łącząc się ze swoimi Kronikami Akaszy, by dowiedzieć się więcej o swoich poprzednich wcieleniach, bardzo ważna jest Twoja intencja. Dzięki niej uzyskasz praktyczne odpowiedzi na takie pytania i lepiej poznasz siebie na poziomie duchowym. 

Określ swoje intencje zanim połączysz się ze swoją Kroniką Akaszy. Naprawdę warto zastanowić się, dlaczego chcesz zapytać o konkretną rzecz. Co chcesz wiedzieć i jak ta wiedza może ci pomóc? Wyjaśnij to sobie zanim zaczniesz. Jeśli nie wiesz, czego chcesz się dowiedzieć, może to doprowadzić do dezorganizacji poszukiwań i możesz mieć trudności z dostępem do pomocnych informacji. Twoi Przewodnicy niechętnie bowiem odpowiadają na pytania zadane „bez sensu” i z tak zwanej czystej ciekawości. Twoje pytanie i uzyskana na nie odpowiedź mają doprowadzić Cię do głębszych przemyśleń i zmian w życiu. To jest właśnie celem pomocy Kronik. 

Przykłady intencji

Możliwą intencją może być chęć zrozumienia, dlaczego jesteś np. nerwowy, abyś mógł nauczyć się lepiej to kontrolować, skąd bierze się Twoja nieśmiałość i co możesz z tym zrobić,  uzyskanie jasności co do swoich celów, abyś mógł podjąć ważną decyzję dotyczącą kariery, czy też intencja dostrojenia się do swoich wartości, abyś mógł znaleźć podobnie myślących ludzi w swoim życiu. Poświęć czas na określenie, jakiej pomocy szukasz w Kronice Akaszy, a to określi Twoją intencję dotyczącą poprzednich wcieleń. 

Zapisz pytania o poprzednie wcielenia

Zapisz konkretne pytania dotyczące twojego przeszłego życia. Sporządzenie listy pytań lub tematów, które Cię interesują, pomoże Ci uzyskać najlepsze wglądy. Zadawaj pytania, których odpowiedzi mogą pomóc Ci podjąć decyzję w Twoim obecnym życiu. Wyraź problem, który aktualnie Cię nurtuje, a następnie poproś o potrzebne informacje. Pomoże Ci to zawęzić poszukiwania i sprawi, że każda informacja, którą otrzymasz od Przewodników, będzie najlepiej dopasowana do Twoich obecnych doświadczeń.

Przykłady pytań o poprzednie wcielenia

 • Jakie zawody wykonywałem w poprzednim wcieleniu? 
 • Gdzie mieszkałem w poprzednim życiu?
 • Czy w poprzednim wcieleniu doświadczyłem jakiejś traumy, która wpływa na moje obecne życie?
 • Jaką cechę charakteru z poprzednich wcieleń mógłbym pielęgnować w aktualnym życiu?
 • Która cecha charakteru z poprzednich wcieleń negatywnie odbija się na aktualnym życiu?
 • Czy lęk przed głęboką wodą bierze się z przeszłego wcielenia? 
 • Myślę o przeprowadzce do innego miasta, ale często zmieniam zdanie. Czy jest coś w mojej przeszłości, co mogłoby pomóc mi zrozumieć, czy jest to dla mnie dobry wybór?
 • Ostatnio mam problemy z zaufaniem mojej partnerce. Czuję, że wynika to z czegoś więcej niż jestem świadomy w moim obecnym życiu. Jeśli mam rację, proszę o podanie mi informacji, kiedy i jak powstał ten problem.
 • Czy są jakieś nierozwiązane problemy z poprzednich wcieleń? Jak mogę je rozwiązać? 
 • Pokażcie mi wzorzec w moim dzisiejszym życiu, który pochodzi z poprzedniego wcielenia. Jak go przekształcić, uzdrowić?
 • Czy miejsce X przyciąga mnie z powodu doświadczeń w poprzednim życiu?
 • Czy istnieją jakieś lekcje, które kontynuuję?
 • Pokażcie mi obraz z poprzednich wcieleń, który jest dla mnie ważny na ten moment.
 • Co warto pamiętać z poprzedniego wcielenia, aby polepszyło to moje obecne życie?
Ekook "Jak wejść w Kroniki Akaszy"

ROZMOWA Z KRONIKAMI AKASZY TO TWOJA WRODZONA UMIEJĘTNOŚĆ. WYSTARCZY SOBIE O NIEJ PRZYPOMNIEĆ.

Nie wiesz, jak łączyć się ze swoją Kroniką Akaszy? Przewodnik „Jak wejść w swoje Kroniki Akaszy” poprowadzi Cię krok po kroku w wymiar Twoich energetycznych zapisów.

Jak sprawdzić poprzednie wcielenia w Kronikach Akaszy

Po pierwsze przygotuj swój organizm i umysł na wysokowibracyjny kontakt z Przewodnikiem. Następnie uporządkuj przestrzeń i przygotuj opcjonalnie przedmioty pomocnicze, jak kryształy, które ułatwiają Ci połączenie z Kronikami. Skoncentruj się za intencji i pytaniu, które wymyśliłeś. Utrzymuj je stale w swoim umyśle, abyś mógł utrzymać na nim skupienie przez cały czas połączenia. Połącz się z Akaszą za pomocą modlitwy lub wizualizacji. Gdy zobaczysz lub odczujesz obecność Przewodnika w twojej przestrzeni, zadaj mu swoje pytanie  i poproś o wskazówki. Przewodnik poda Ci je w najlepszej dla Ciebie formie. Na przykład, jeśli zapytasz o swój zawód w przeszłych życiach, możesz zobaczyć młotek w swoim umyśle, co może wskazywać, że byłeś stolarzem lub kowalem. Albo odczujesz słodki smak, co wskaże, że byłeś np. piekarzem. Dopytuj Przewodnika, gdy coś jest dla Ciebie niejasne.

Najlepiej, gdy zadajesz Przewodnikowi jedno pytanie na raz. Takie podejście może ułatwić uzyskanie jasności w danej kwestii, podobnie jak skupiłbyś się na jednym aspekcie swojego życia podczas czytania tarota.  Na przykład,  jeśli jesteś pewien, że dowiedziałeś się już wszystkiego o swoich przeszłych zawodach, możesz w następnej kolejności zadać pytanie o swoje przeszłe związki.

Podziękuj sobie za czas, który podarowałeś sobie na połączenie się z historią Twojego Wyższego Ja. Podziękuj Przewodnikom za wsparcie i zamknij swoją Kronikę Akaszy. Otwórz oczy i uziem się, np. sprawiając sobie relaksującą kąpiel lub idąc na spacer. 

Jak sprawdzić swoje poprzednie wcielenia – Ostrzeżenie

Bądź świadomy, że możesz otrzymać informacje o sobie z poprzedniego życia, które okażą się dla Ciebie niezbyt przyjemne lub nawet szokujące. Ważne jest jednak, abyś pozostał otwarty na te informacje i nie osądzał siebie za przeszłe zachowania, aby uzyskać jak najwięcej korzyści z czytania swojej Kroniki Akaszy. Informacje te pojawiają się zawsze po coś, w odpowiednim dla Ciebie momencie, abyś mógł nauczyć się o sobie czegoś ważnego, co pomoże Ci wyjść z niekorzystnych schematów i odmienić życie na lepsze

Życzę Ci przyjemnej i owocnej rozmowy z Twoją Kroniką Akaszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ebook

Zobacz Ebooka
"Jak wejść w Kroniki Akaszy"

Shopping Cart
Scroll to Top