Jak otworzyć trzecie oko? Ćwiczenie oddechowo-medytacyjne.

Jak otworzyć trzecie oko

Mam dla Ciebie wspaniałe, proste ćwiczenie, które otworzy Twoje Trzecie Oko, aby móc z łatwością odbierać informacje z Kronik Akaszy i usłyszeć swojego Duchowego Przewodnika.

Do ćwiczenia, które otworzy Twoje trzecie oko, potrzebujesz jedynie spokojnego miejsca, około 15 minut czasu oraz dobrego samopoczucia fizycznego. 

Możesz czuć lekki niepokój i ekscytację, ponieważ jest to nowe doświadczenie. Wiedz, że jeśli w trakcie tego ćwiczenia wyrazisz intencję rozmowy ze swoją Kroniką Akaszy, anielskie istoty pojawią się przy Tobie, aby prowadzić Cię w tym procesie i pomóc rozpuścić mentalne blokady. Zwracaj uwagę na swoje odczucia, zachowując spokój i skupiając się na procesie otwierania trzeciego oka. Poprowadzę Cię punkt po punkcie ☺.

Trzecie oko – co to jest?

Trzecie oko, znane również jako czakra trzeciego oka, jest energetycznym centrum znajdującym się w centrum czoła. Jest ono związane z intuicją, wyższą percepcją, duchowym rozwojem i postrzeganiem rzeczywistości poza zwykłymi zmysłami. Gdy zaczniesz je regularnie rozbudzać poniższym ćwiczeniem, szybko odkryjesz w sobie zdolności mediumiczne, wyostrzysz intuicję i otrzymasz wgląd w głębokie aspekty rzeczywistości i wiedzy. Wyraźnie i bez wątpliwości będziesz słyszeć swojego Przewodnika i prowadzić z nim rozmowy. Łączenie się z Kronikami Akaszy będzie czymś naturalnym i oczywistym.

Gdy zaczniesz regularnie rozbudzać trzecie oko poniższym ćwiczeniem, szybko odkryjesz w sobie zdolności mediumiczne. Wyraźnie i bez wątpliwości będziesz słyszeć swojego Przewodnika i prowadzić z nim rozmowy. Łączenie się z Kronikami Akaszy będzie czymś naturalnym i oczywistym.

Jak otworzyć trzecie oko – ćwiczenie:

 1. Znajdź dla siebie kilka minut w ciszy i spokoju i radość jak i ciekawość na to nowe doświadczenie!
 2. Wybierz spokojne miejsce: Znajdź ciche miejsce wolne od zakłóceń, gdzie będziesz mógł się skupić.
 3. Przyjmij wygodną dla siebie pozycję. Połóż się na podłodze na plecach z wyprostowanymi nogami i ramionami ułożonymi wzdłuż ciała lub usiądź na krześle z wyprostowanym kręgosłupem, stopy płasko na podłodze.
 4. Teraz skoncentruj się na oddechu. Oddychaj powoli i głęboko, stawiając nacisk na spokojne i równomierne oddychanie. To pomoże ci uspokoić umysł i wyciszyć myśli.
 5. Połóż obie dłonie na skroniach i powoli, delikatnie masuj ten obszar. Masując skronie, daj sobie pozwolenie na wyjście poza umysł. Po prostu poinformuj swój umysł, że możesz wyjść poza niego i doświadczyć czegoś więcej, niż jest przyzwyczajony. 
 6. Podnieś palec wskazujący prawej ręki i umieść go na trzecim oku, które znajduje sie pomiędzy twoimi brwiami i nieco wyżej. Nie naciskaj, ale delikatnie dotykaj obszaru trzeciego oka. Oddychaj swobodnie. Daj sobie pozwolenie na przebudzenie intuicji: weź cztery głębokie, spokojne oddechy, dotykając obszaru trzeciego oka palcem wskazującym prawej ręki.
 7. Teraz odłóż prawą rękę i powtórz to samo lewą ręką – palec wskazujący połóż delikatnie w okolicy trzeciego oka – i weź cztery głębokie, spokojne oddechy
 8. Następnie wyobraź sobie w centrum twojego czoła punkt światła o intensywnym fioletowym kolorze. Koncentruj się na tym punkcie, wyobrażając sobie, że promieniuje on światłem. Zobacz, jak ten punkt światła stopniowo się otwiera i rozszerza. Możesz wyobrazić sobie otwierający się kwiat lotosu lub po prostu poczuj, że twój umysł jest otwarty na nowe postrzeganie.
 9. Świadomie wdychaj i wydychaj powietrze przez nos, przez oba nozdrza. Gdy tak oddychasz, wdychasz nie tylko tlen, ale także energię siły życiowej. Oddychaj delikatnie i lekko i kieruj strumień oddechu aż do trzeciego oka. Nie rozpraszaj się, jeśli zaczniesz widzieć kolory, kształty lub obrazy. To naturalne ziawisko. 
 10. Kontynuuj powolne i świadome oddychanie przez nos do trzeciego oka. Oddychając, poczuj swoje trzecie oko, jak się rozszerza i budzi. Pozwól mu się otworzyć. Wizualizuj to sobie. W tym momencie otwierasz przestrzeń, w której intuicja spotyka się z umysłem, ciałem i rzeczywistością. Nie rób niczego na siłę, to bardzo delikatny proces.
 11. Przejdź do naturalnego oddechu i zrelaksuj się. Bądź w tym stanie, aż poczujesz gotowość do otwarcia oczu. Przeciągnij się, a następnie uziem, np. wypijając szklankę wody i skupiając się na swojej fizyczności. 

Ciekawostka: podczas łączenia się z Kronikami Akaszy należy zawsze mieć wyprostowany kręgosłup i nie krzyżować nóg, dla jak najlepszego przechodzenia przez nas energii!

Podsumowanie

Przybij sobie piątkę za wykonanie tego ćwiczenia! To wspaniałe, że poświęciłeś sobie czas! W pewnym momencie, w kolejnych dniach, możesz poczuć nagły przypływ energii w Twoim trzecim oku. Możesz poczuć jak wpływa do niego energia, zachodzi bowiem naturalny proces otwierania. Dzięki Twojemu przyzwoleniu zachodzi teraz proces uzdrawiania i oczyszczania twojego trzeciego oka z wielu blokad, które na siebie nałożyłeś na przełomie wielu wcieleń. 

Możesz powtarzać powyższe ćwiczenie tak często jak tego potrzebujesz.

Jak Twoje wrażenia?

Proszę daj znać w komentarzu, jakie masz wrażenia po wykonanym ćwiczeniu, będzie to niezwykle pomocne dla innych otwierających się na Kroniki Akaszy i budzących świadomość. Może znasz inne metody na otwarcie tej czakry? Podziel się, nie zostawiaj tej ważnej wiedzy dla siebie!

PS. Nie zwlekaj z wchodzeniem w swoje Kroniki Akaszy. Rozmowa z Przewodnikiem to niesamowite doświadczenie. Z otwartym trzecim okiem będzie to dla Ciebie bardzo proste! Trzymam za Ciebie kciuki!

Ekook "Jak wejść w Kroniki Akaszy"

ROZMOWA Z KRONIKAMI AKASZY TO TWOJA WRODZONA UMIEJĘTNOŚĆ. WYSTARCZY SOBIE O NIEJ PRZYPOMNIEĆ.

Nie wiesz, jak łączyć się ze swoją Kroniką Akaszy? Przewodnik „Jak wejść w swoje Kroniki Akaszy” poprowadzi Cię krok po kroku w wymiar Twoich energetycznych zapisów.

Życzę Ci przyjemnej i owocnej rozmowy z Twoją Kroniką Akaszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ebook

Zobacz Ebooka
"Jak wejść w Kroniki Akaszy"

Shopping Cart
Scroll to Top