Jak skontaktować się ze zmarłym za pomocą Kroniki Akaszy?

Kontakt ze zmarłym

Idea rozmowy ze zmarłymi zawsze fascynowała ludzkość. Dla niektórych może to brzmieć jak niemożliwe lub nadprzyrodzone zadanie, ale dla tych, którzy doświadczyli na własnej skórze działania Kronik Akaszy, jest to ekscytująca rzeczywistość. W tym wpisie na blogu omówimy, w jaki sposób Kroniki Akaszy mogą służyć jako narzędzie do nawiązania kontaktu z tymi, którzy opuścili ten świat.

Czym są Kroniki Akaszy?

Kroniki Akaszy to pole energetyczno-informacyjne, które istnieje na wyższym poziomie duchowym. Za pomocą medytacji lub specjalnej modlitwy łączysz się z tym polem, aby uzyskać ważne dla Ciebie informacje, np. dowiedzieć się więcej o swojej duszy i jej doświadczeniach. Możesz uzyskać informacje dosłownie na każdy temat, jaki w danej chwili Cię interesuje! Z odpowiednią intencją możesz nie tylko porozmawiać z Twoim Duchowym Przewodnikiem – ale także skontaktować się z duszą zmarłej osoby…

Rozmowa ze zmarłym – czy to możliwe?

Miliony ludzi rozmawiają ze zmarłymi każdego dnia – przeważnie nieświadomie odbierając od nich sygnały, ale też podróżując w snach. Gdybyśmy częściej i chętniej korzystali z naszej intuicji oraz ćwiczyli nasze zdolności paranormalne, kontakt ze światem duchowym byłby dla nas jak codzienna rozmowa telefoniczna z przyjacielem! Każdy z nas posiada mediumiczne zdolności, które są niestety uśpione – ale łatwo je obudzić! Tutaj podaję proste ćwiczenia, które możesz wykonywać codziennie, aby szybko rozwinąć swoje parapsychiczne zdolności. Natomiast Kroniki Akaszy są bramą, dzięki której bezpośrednio połączysz się z poziomem, na którym możliwa jest rozmowa ze światem duchowym.

Dla miłości nie ma żadnych, ale to żadnych barier we Wszechświecie…

Jak skontaktować się ze zmarłym za pomocą Kroniki Akaszy:

 1. Znajdź spokojne miejsce do siedzenia lub leżenia. 
 2. Zamknij oczy i oczyść umysł ze wszystkich myśli i zmartwień.
 3. Skup się na pozytywnych uczuciach i emocjach, jak radość, przyjaźń, miłość, błogość…
 4. Gdy poczujesz się zrelaksowana/y, utrwal w umyśle obraz zmarłego, z którym chcesz się skontaktować. Wyraź intencję skomunikowania się z nim.
 5. Otwórz oczy i odczytaj na głos Modlitwę Otwarcia Kronik Akaszy (znajdziesz ją w Ebooku).
 6. Po połączeniu się z polem Akaszy ponownie zamknij oczy i utrzymuj umysł skupiony na mentalnym obrazie osoby, z którą chcesz się komunikować. 
 7. Poczuj i wyobraź sobie linię energii łączącą Twoje serce z sercem tej osoby. Poczuj, że dla miłości nie ma żadnych, ale to żadnych barier we Wszechświecie…
 8. Zadaj bliskiej Ci osobie pytanie. Nie wkładaj słów w jej usta. Czekaj cierpliwie na odpowiedź. W tym czasie ciesz się odczuciami miłości, bliskości, miłych wspomnień z waszego życia.
 9. Otwórz się na bodźce przyjmujące kształt słów, obrazów, myśli czy odczuć, jak i fizycznych wrażeń w ciele. 
 10. Poczuj wdzięczność i radość za wasze wspólne doświadczenia w tym życiu…
 11. Gdy poczujesz gotowość, otwórz oczy i uziem się (Sposoby na uziemienie znajdziesz w Ebooku).

Być może uda Ci się uzyskać silny przekaz już za pierwszym razem, ale nie fokusuj się na tym. Najważniejsze jest, aby ćwiczyć tą technikę przez około tydzień, aby przyzwyczaić swoje ciało do odbierania nowych bodźców. Nie przemęczaj się. 10 minut dziennie na powyższą procedurę to więcej niż wystarczająco.

Podsumowanie

Pamiętaj, że kontaktowanie się ze zmarłymi za pośrednictwem Kronik Akaszy jest delikatnym procesem, który wymaga uważności. Nie każda komunikacja może być udana i ważne jest, aby zachować cierpliwość i szacunek. Co więcej, nie powinno to być postrzegane jako substytut procesu żałoby, ale jako sposób na pożegnanie i uzyskanie odpowiedzi na pytania, co do których nie ma jasności…

Wykorzystanie Kronik Akaszy do rozmowy ze zmarłym jest wzbogacającym doświadczeniem dla naszej duszy. Ważne jest, aby podchodzić do tej podróży z cierpliwością, akceptacją i wdzięcznością. Niezależnie od wyznawanej wiary lub przekonań, Kroniki Akaszy mogą być pomocnym źródłem uzdrowienia i pocieszenia, gdy starasz się połączyć z tymi, którzy odeszli przed nami…

Jak Twoje wrażenia?

Proszę daj znać w komentarzu, jakie masz wrażenia i doświadczenia po wykonanym ćwiczeniu, będzie to niezwykle pomocne dla innych otwierających się na Kroniki Akaszy i budzących świadomość. Może znasz inne sposoby na skontaktowanie się ze zmarłymi? Podziel się, nie zostawiaj tej ważnej wiedzy dla siebie!

PS. Nie zwlekaj z wchodzeniem w swoje Kroniki Akaszy. Rozmowa z duchowym światem to niesamowite doświadczenie. Trzymam za Ciebie kciuki!

Ekook "Jak wejść w Kroniki Akaszy"

ROZMOWA Z KRONIKAMI AKASZY TO TWOJA WRODZONA UMIEJĘTNOŚĆ. WYSTARCZY SOBIE O NIEJ PRZYPOMNIEĆ.

Nie wiesz, jak łączyć się ze swoją Kroniką Akaszy? Przewodnik „Jak wejść w swoje Kroniki Akaszy” poprowadzi Cię krok po kroku w wymiar Twoich energetycznych zapisów.

Życzę Ci przyjemnej i owocnej rozmowy z Twoją Kroniką Akaszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ebook

Zobacz Ebooka
"Jak wejść w Kroniki Akaszy"

Shopping Cart
Scroll to Top